Neohodnotené

Malotraktor AGZAT PROFI + HONDA GXV390 + Nastavovacie teleso ZDARMA

Jednonápravový traktor AGZAT s motorom HONDA GXV 390. Prevodovka AGZAT PROFI bez predného vývodového hriadeľa a bez uzávierky diferenciálu. Motorová jednotka HONDA s výkonom 10,2 HP zvládne všetky najnáročnejšie požiadavky a je vhodná aj na prácu v kopcoch. Malotraktory AGZAT sú vhodné do malých záhrad, kde sa väčšie traktory nedostanú. Pripravíte s ním pôdu pred sadením, vyoriete zemiaky a preveziete úrodu. Tento model traktora sa skladá z: Motor HONDA GXV 390 a Prevodovka AGZAT PROFI.

Malotraktory dodávame výlučne v zloženom stave, plnohodnotne pripravené do prevádzky. V prípade dodania traktora vlastným rozvozom je samozrejmosťou aj výklad pre rýchlejšie zoznámenie sa so strojom.

✅ Krútiaci moment 24,2Nm hmotnosť 267 Kg
✅ Kvalitný stroj s naozaj dlhou životnosťou
Vhodný pre používanie v kopci
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: MTBPVHAHONDA
Značka: AGZAT
3 938 € / ks
Kategória: TECHNIKA
Hmotnosť: 267 kg
K malotraktorom: AGZAT
Použitie: Celoročne
Triedenie: Malotraktory
MT PROFI HONDA 1
ZADARMOZADARMO

Mechanická, trojstupňová prevodovka so spiatočkou. Radenie prevodových stupňov je ručné - radiacou pákou. Rýchlosti však nie je možné radiť počas jazdy, pri radení musíte zastaviť. Spojenie prevodovky a hnacej jednotky je zabezpečené prostredníctvom bubnovej odstredivej spojky s priemerom bubna 120mm. Tento model nemá predný vývodový hriadeľ ani uzávierku diferenciálu. Uzávierka výrazne uľahčuje spôsob práce, zákazníkom vždy odporúčame kúpu druhej verzie AGZATU.

 

Os úchytu a rozmer uchytenia

Rýchlosť malotraktora AGZAT závisí od použitej motorovej jednotky. V tomto prípade je rýchlosť traktora pri prvom prevodovom stupni 2,6 km/h, pri druhom je to 4,9 km/h a pri treťom 10,0 km/h. Spiatočka pôjde rýchlosťou 1,6 km/h. Použité pneumatiky na prevodovke majú dezén pre čo najlepší záber pri práci, ich rozmer je 5,00-12 a priemer po nafúkaní je 535mm. Rozchod kolies je 62cm, vzdialenosť kolies z vnútornej strany je 49cm.

 

Kolesa AGZAT a dodavane zavazia


Tento 4-taktný OHV motor Vám bude profesionálnym pomocníkom pri najťažších úlohách. Výkon motora je 7,6kW pri 3600 ot./min. Zdvihový objem valca je 389 cm3, vďaka čomu Vám motor poskytne 24,2 Nm krútiaci moment. Vyššiemu výkonu je prispôsobená aj odolnejšia odstredivá spojka. Palivová nádrž je kvôli obsahu motora taktiež väčšia, má 2,1l, spotreba paliva je v porovnaní so slabším motorom samozrejme o niečo vyššia. Motor je vzduchom chladený a mazanie je zaistené tlakovým čerpadlom a rozstrekom. Mazanie tlakovým čerpadlom umožňuje svahovú dostupnosť pre práce v kopcoch. Olej odporúčame vymeniť každú sezónu, použite štandardný olej pre záhradnú techniku SAE 30 (10W-30), Na výmenu si pripravte 1,1l oleja. Motor je poháňaný čistým-neriedeným benzínom Natural 95/100. Tento motor je o niečo ťažší, to dobre vplýva na trakciu Vášho malotraktora.

 

Rukoväte MJ AGZAT