Neohodnotené

Prevodovka AGZAT AGRO PROFI

Dvojkolesová prevodovka AGZAT slovenskej výroby. Poctivé ozubenia zaisťujú dlhú životnosť a spoľahlivosť stroja. Prevodovka ponúka 3 rýchlosti vpred a jednu spiatočku. Na prevodovke sú dva bočné vývodové hriadele, kolesá s nastavovaním uzávierky a voľnobežky pre zatáčanie. Na prednej strane prevodovky sú štyri 5 kg a jedno 33 kg závažie, v kolesách sú dva vnútorné závažia s hmotnosťou 5 kg. Používanie je pre nového užívateľa spočiatku fyzicky náročné, no praxou a zakúpením toho správneho príslušenstva si Vašu prácu dokážete ohromne uľahčiť. Garantujeme Vám, že kúpu prevodovky AGZAT neoľutujete. Hravo splní Vaše nároky pri obrábaní pôdy vo Vašej záhrade a taktiež Vám pomôže s prevozom rôzneho materiálu okolo domu alebo zvážaní dreva z lesa.

✅ 4 rýchlosti: 3vpred a 1vzad
✅ Absencia šnekového prevodu
✅ Ponuka širokej škály príslušenstva

 

Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: ZT-010-000-
Značka: AGZAT
2 239 € / ks
Kategória: TECHNIKA
Hmotnosť: 216 kg
K malotraktorom: AGZAT
Použitie: Celoročne
Triedenie: Prevodovky

Mechanická, trojstupňová prevodovka so spiatočkou. Radenie prevodových stupňov je ručné - radiacou pákou. Rýchlosti však nieje možné radiť počas jazdy, pri radení musíte zastaviť. Spojenie prevodovky a hnacej jednotky je zabezpečené prostredníctvom bubnovej odstredivej spojky s priemerom bubna 120mm. Tento model nemá predný vývodový hriadeľ ani uzávierku diferenciálu. Uzávierka výrazne uľahčuje spôsob práce, zákazníkom vždy odporúčame kúpu druhej verzie AGZATU.

 

Kolesa AGZAT a dodavane zavazia

Rýchlosť malotraktora AGZAT závisí od použitej motorovej jednotky a od jej pracovných otáčok. Spravidla ide o rozsah 3200 až 5000 ot/min. V takom prípade je rýchlosť traktora pri prvom prevodovom stupni 2,6-4,2 km/h, pri druhom je to 4,9-7,6 km/h a pri treťom 10,0-15,0 km/h. Spiatočka pôjde rýchlosťou 1,6-2,5 km/h. Použité pneumatiky na prevodovke majú dezén pre čo najlepší záber pri práci, ich rozmer je 5,00-12 a ich priemer po nafúkaní na disku je 535mm. Rozchod kolies v osi je 62cm, vzdialenosť kolies z vnútornej strany je 49cm.

 

Uchyt a bolcen pre prislusenstvo a vyskla uchytu AGZAT


Veľmi známa je životnosť malotaraktorov AGZAT. Môžeme potvrdiť, že dodnes spoľahlivo fungujú agzaty vyrobené ešte v 90. rokoch. V prípade, že budete k servisu svojho malotraktora pristupovať zodpovedne podľa pokynov výrobcu, bez problémov by ste mali dosiahnuť životnosť dvadsiatich rokov aj s dnešnou prevodovkou. AGZAT je veľkým pomocníkom v záhradách, kde sa švorkolesový traktor nedostane. Jeho rozmery umožňujú prejazd a otáčanie na úzkom priestore. Príslušenstva k traktorom z našej ponuky pomôžu pri širokej škále prác vo vašich záhradkách, vinohradoch, ale aj pri preprave materiálu a drobnej ťažbe dreva.

 

AGZAT a sadzač zemiakov TECAK

 

Pluh obracak s malotraktorom AGZAT

 

Kyprič TECAK s agzatom