Neohodnotené

Malotraktor AGZAT PROFI DIF + HONDA GXV390 + Nastavovacie teleso ZDARMA

Jednonápravový malotraktor AGZAT s motorom HONDA GXV 390. Prevodovka AGZAT PROFI DIF s predným vývodovým hriadeľom a uzávierkou diferenciálu ovládanou z miesta obsluhy. Motorová jednotka HONDA s výkonom 10,2 HP zvládne všetky najnáročnejšie požiadavky a je vhodná aj na prácu v kopcoch. Malotraktor sa zmestí do malých záhrad, kde sa veľký traktor nedostane. Bez problémov s ním pripravíte pôdu pred sadením, vyoriete zemiaky a vozíkom povozíte ťažký náklad. Tento model traktora sa skladá z: Motor HONDA GXV 390 a Prevodovka AGZAT PROFI DIF.

Malotraktory dodávame výlučne v zloženom stave, plnohodnotne pripravené do prevádzky. V prípade dodania traktora vlastným rozvozom je samozrejmosťou aj výklad pre rýchlejšie zoznámenie sa so strojom.

✅ Krútiaci moment 24,2Nm hmotnosť 282 Kg
✅ Ovládanie uzávierky vlastnou pákou
Vhodný pre používanie v kopci
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: MTDIFAHONDA
Značka: AGZAT
4 398 € / ks
Kategória: TECHNIKA
Hmotnosť: 282 kg
K malotraktorom: AGZAT
Použitie: Celoročne
Triedenie: Malotraktory
MT PROFI DIF HONDA 1
ZADARMOZADARMO

Mechanická, trojstupňová prevodovka so spiatočkou. Radenie prevodových stupňov je ručné - radiacou pákou. Rýchlosti však nie je možné radiť počas jazdy, pri radení musíte zastaviť. Spojenie prevodovky a hnacej jednotky je zabezpečené prostredníctvom bubnovej odstredivej spojky s priemerom bubna 120mm.

 

Uzávierka diferenciálu a predný vývodový hriadel

Tento model prevodovky taktiež diferenciál s mechanickou uzávierkou, ide o ovládaciu páku naviac, ktorou viete uzavrieť kolesá, aby traktor držal smer. Pri oraní sa nebudete musieť pre otočenie na konci poľa zohýnať ku kolesám na vypnutie a zapnutie uzávierky kolies. Má taktiež predný vývodový hriadeľ umožňujúci pripojenie prídavných zariadení, ktoré vyžadujú pohon, ako napr. obracačka sena.

Kolesa AGZAT a dodavane zavazia


Tento 4-taktný OHV motor Vám bude profesionálnym pomocníkom pri najťažších úlohách. Výkon motora je 7,6kW pri 3600 ot./min. Zdvihový objem valca je 389 cm3, vďaka čomu Vám motor poskytne 24,2 Nm krútiaci moment. Vyššiemu výkonu je prispôsobená aj odolnejšia odstredivá spojka. Palivová nádrž je kvôli obsahu motora taktiež väčšia, má 2,1l, spotreba paliva je v porovnaní so slabším motorom samozrejme o niečo vyššia. Motor je vzduchom chladený a mazanie je zaistené tlakovým čerpadlom a rozstrekom. Mazanie tlakovým čerpadlom umožňuje svahovú dostupnosť pre práce v kopcoch. Olej odporúčame vymeniť každú sezónu, použite štandardný olej pre záhradnú techniku SAE 30 (10W-30), Na výmenu si pripravte 1,1l oleja. Motor je poháňaný čistým-neriedeným benzínom Natural 95/100. Tento motor je o niečo ťažší, to dobre vplýva na trakciu Vášho malotraktora.

 

Rukoväte MJ AGZAT