Neohodnotené

Nastavovacie teleso NT

Vďaka nášmu nastavovaciemu telesu dokážete presne nastaviť sklon náradia, ktoré následne podá požadovanú kvalitu práce. Nastavovacie teleso je nutným pomocníkom napr. pri vyorávaní zemiakov, taktiež v kombinácii s naším rámom RJJ, ktorý umožňuje presné nastavenie osypovacích pluhov, a hlavne pri oraní pôdy, kde je správne nastavenie naozaj dôležité.

✅ Celokovová konštrukcia
✅ Dve polohy nastavenia
✅ Pre malotraktor aj kultivátor

 

Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: TK-016-000-
Značka: TECAK
99 € / ks
Kategória: MALOTRAKTOR
Hmotnosť: 6.3 kg
K malotraktorom: AGZAT, VARI
Ku kultivátorom: GUDE
Použitie: Celoročne, Jar, Leto, Jeseň, Zima
Triedenie: Uchytenia
NT
Tip
ZADARMOZADARMO

Naše nastavovacie teleso NT sa používa ako redukcia alebo adaptér, ktorým dokážete presne nastaviť sklon napojeného príslušenstva. Dvojpolohové teleso je použiteľné v kombinácii s malotraktormi VARI a AGZAT. Taktiež existujú úchyty, ktoré umožňujú napojenie na niektoré modely kultivátorov GUDE, KF a Robix.

Spôsob upevnenia nastavovacieho telesa na malotraktor AGZAT


Záves NT má pevnú kovovú konštrukciu odolnú voči bežným nárazom a vážnejšiemu poškodeniu. Rozumným používaním docielite obzvlášť dlhú životnosť.

 

Rukoväte slúžia na presné nastavenie sklonu do strán, alebo vpred a vzad. Príslušenstvo ukotvíte jednoduchým zasunutím úchytu do drážky a prevlečením bolcníka so závlačkou cez otvor. Dvoma skrutkami zaistíte nastavovacie teleso do presnej polohy a taktiež zabránite výkyvu počas práce.

 

Nastavovačka s pluhom PO-1 A TECAK za malotraktorom AGZAT

Vodoznak TECAK LOGOAko značka TECAK sme na Slovenskom a Českom trhu pomerne známym hráčom, ktorý sa ako výrobca príslušenstva k záhradným jednonápravovým malotraktorom a kultivátorom prakticky zapísal do histórie. Príslušenstvo vyvíjame a vyrábame už od roku 1997, kedy sme ako úvodné produkty pustili do predaja kosačku RKT a vtedajší vozík PVT 400. Takmer okamžite po spustení predaja sme na základe ohlasov od predajcov začali s vývojom ďalších náradí ako napr. orací pluh, nastavovacie teleso a vyorávač. Momentálne sú naše výrobky obľúbeným produktom u mnohých predajcov na celom Slovensku. Vďaka niektorým veľkoobchodným odberateľom sa naše produkty dostávajú aj ďalej do Európy. Po rokoch intenzívneho vývoja dokážu zákazníci v záhrade používať naše príslušenstvo takmer ku každej činnosti pri obrábaní pôdy malotraktorom.