Neohodnotené

Nastavovacie teleso NT

Vďaka nášmu nastavovaciemu telesu dokážete presne nastaviť sklon náradia, ktoré následne podá požadovanú kvalitu práce. Nastavovacie teleso je nutným pomocníkom napr. pri vyorávaní zemiakov, taktiež v kombinácii s naším rámom RJJ, ktorý umožňuje presné nastavenie osypovacích pluhov, a hlavne pri oraní pôdy, kde je správne nastavenie naozaj dôležité.

✅ Celokovová konštrukcia
✅ Dve polohy nastavenia
✅ Pre malotraktor aj kultivátor

 

Môžeme doručiť do:
31.5.2022
Skladom (3 ks)
Kód: TK-016-000-
Značka: TECAK
129 € / ks
Kategória: MALOTRAKTOR
Hmotnosť: 6.3 kg
K malotraktorom: AGZAT, VARI
Ku kultivátorom: GUDE
Použitie: Celoročne, Jar, Leto, Jeseň, Zima
Triedenie: Uchytenia
NT
Tip
ZADARMOZADARMO

Naše nastavovacie teleso NT sa používa ako redukcia alebo adaptér, ktorým dokážete presne nastaviť sklon napojeného príslušenstva. Dvojpolohové teleso je použiteľné v kombinácii s malotraktormi VARI a AGZAT. Taktiež existujú úchyty, ktoré umožňujú napojenie na niektoré modely kultivátorov GUDE, KF a Robix.

Spôsob upevnenia nastavovacieho telesa na malotraktor AGZAT


Záves NT má pevnú kovovú konštrukciu odolnú voči bežným nárazom a vážnejšiemu poškodeniu. Rozumným používaním docielite obzvlášť dlhú životnosť.

 

Rukoväte slúžia na presné nastavenie sklonu do strán, alebo vpred a vzad. Príslušenstvo ukotvíte jednoduchým zasunutím úchytu do drážky a prevlečením bolcníka so závlačkou cez otvor. Dvoma skrutkami zaistíte nastavovacie teleso do presnej polohy a taktiež zabránite výkyvu počas práce.

 

Nastavovačka s pluhom PO-1 A TECAK za malotraktorom AGZAT

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie