Neohodnotené

Nastavovacie teleso NT

Vďaka nášmu nastavovaciemu telesu dokážete presne nastaviť sklon náradia, ktoré následne podá požadovanú kvalitu práce. Nastavovacie teleso je nutným pomocníkom napr. pri vyorávaní zemiakov, taktiež v kombinácii s naším rámom RJJ, ktorý umožňuje presné nastavenie osypovacích pluhov, a hlavne pri oraní pôdy, kde je správne nastavenie naozaj dôležité.

✅ Celokovová konštrukcia
✅ Dve polohy nastavenia
✅ Pre malotraktor aj kultivátor

 

Môžeme doručiť do:
19.1.2022
Skladom (2 ks)
Kód: TK-016-000-
Značka: TECAK
109 € / ks
Kategória: MALOTRAKTOR
Hmotnosť: 6.3 kg
K malotraktorom: AGZAT, VARI
Ku kultivátorom: GUDE
Použitie: Celoročne, Jar, Leto, Jeseň, Zima
Triedenie: Uchytenia
NT
Tip
ZADARMOZADARMO

Naše nastavovacie teleso NT sa používa ako redukcia alebo adaptér, ktorým dokážete presne nastaviť sklon napojeného príslušenstva. Dvojpolohové teleso je použiteľné v kombinácii s malotraktormi VARI a AGZAT. Taktiež existujú úchyty, ktoré umožňujú napojenie na niektoré modely kultivátorov GUDE, KF a Robix.


Záves NT má pevnú kovovú konštrukciu odolnú voči bežným nárazom a vážnejšiemu poškodeniu. Rozumným používaním docielite obzvlášť dlhú životnosť.

 

Rukoväte slúžia na presné nastavenie sklonu do strán, alebo vpred a vzad. Príslušenstvo ukotvíte jednoduchým zasunutím úchytu do drážky a prevlečením bolcníka so závlačkou cez otvor. Dvoma skrutkami zaistíte nastavovacie teleso do presnej polohy a taktiež zabránite výkyvu počas práce.