Neohodnotené

Motorová jednotka HONDA GXV 390

Veľmi výkonná motorová jednotka značky Honda. 4-taktný motor GXV 390 Vám poskytuje silu, ktorú využijete hlavne pri oraní a vyvážaní plne naloženej vlečky ťažkého materiálu. Táto Honda má dvojnásobný krútiaci moment v porovnaní so slabšími motormi, ktoré sú v ponuke pre AGZAT. Tento motor má taktiež tlakové mazanie valca, ktoré je potrebné pre prácu v teréne s trvalým sklonom. Štvortaktné motory pracujú pri nižších otáčkach, vďaka tomu dosahujú nižšiu spotrebu paliva a súčasne majú vyšší krútiaci moment. Spolu s motorom je dodávaná aj spona motorovej jednotky.

✅ Extra výkon pre najnáročnejšie úlohy
Tlakové mazanie valca olejom
✅ Odstredivá spojka 120mm

 

Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: ZT-010-006-
Značka: AGZAT
1 699 € / ks
Kategória: TECHNIKA
Hmotnosť: 51 kg
K malotraktorom: AGZAT
Použitie: Celoročne
Triedenie: Motorové jednotky
MJ AGZAT HONDA GXV390 1
ZADARMOZADARMO

Motorová jednotka HONDA je vhodná ku všetkým verziám malotraktorov AGZAT, ktoré sú poháňané odstredivou spojkou s priemerom 120mm. Tento motor môžete používať aj na inom príslušenstve, ktoré využíva pohon motorom so spojkou 120 ako napríklad rotavátor, bubnová kosačka či drvič odpadu.

Rukoväte MJ AGZAT HONDA GXV390


Tento 4-taktný OHV motor Vám bude profesionálnym pomocníkom pri najťažších úlohách. Výkon motora je 7,6kW pri 3600 ot./min. Zdvihový objem valca je 389 cm3, vďaka čomu Vám motor poskytne 24,2 Nm krútiaci moment. Vyššiemu výkonu je prispôsobená aj odolnejšia odstredivá spojka. Palivová nádrž je kvôli obsahu motora taktiež väčšia, má 2,1l, spotreba paliva je v porovnaní so slabším motorom samozrejme o niečo vyššia. Motor je vzduchom chladený a mazanie je zaistené tlakovým čerpadlom a rozstrekom. Mazanie tlakovým čerpadlom umožňuje svahovú dostupnosť pre práce v kopcoch. Výrobca uvádza možnosť práce motora v trvalom náklone 20-25° v každom smere. Olej odporúčame vymeniť každú sezónu, použite štandardný olej pre záhradnú techniku SAE 30 (10W-30), Na výmenu si pripravte 1,1l oleja. Motor je poháňaný čistým-neriedeným benzínom Natural 95/100. Tento motor je o niečo ťažší, to dobre vplýva na trakciu Vášho malotraktora.

 

Motor agzat HONDA GXV390 a kosačka RKT710