Neohodnotené

Pluh orací 1-stranný PO-1L V 40x12 ĽAVÝ

Jednostranný orací pluh TECAK - ľavý. Pluh často označovaný aj ako pluh VARI. Jeho výhodou je vymeniteľný lemeš, ktorý viete po opotrebovaní jednoducho vymeniť a oceníte aj výškovo nastaviteľné krojidlo, ktoré uľahčuje orbu.

✅ Hĺbka orby 20-25cm
✅ Úchyt s rozmerom 40x12mm
✅ Vymeniteľný lemeš

 

Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: TK-011-1-1-
Značka: TECAK
99 € / ks
Kategória: MALOTRAKTOR
Hmotnosť: 11.5 kg
K malotraktorom: VARI
Použitie: Jar, Jeseň
Triedenie: Pluhy
PO 1LV 1
ZADARMOZADARMO

Jednostranný ľavý orací pluh k dvojkolesovému malotraktoru. Pluh je konštruovaný k nastavovaciemu telesu VARI, úchyt má rozmer 40x12mm. Tento model otáča zeminu na ľavú stranu. Pluh je vybavený krojidlom, ktoré zeminu prereže tak, aby pluh ľahko prevrátil pôdu.

Hĺbkovo nastaviteľné krojidlo pluhu a možnosť vymeniť lemeš


Výhodou je určite aj vymeniteľný lemeš, po jeho opotrebovaní ho dokážete odskrutkovať a vymeniť za nový. Prerezávacie krojidlo môžete výškovo nastaviť. Úchyt do závesu je jednoduchý, postačuje ukotvenie pomocou bolcňa a závlačky.

 

Ľavý orací pluh k malotraktoru VARI

 

Jednonapravový traktor a ľavý pluh VARI

 

Vodoznak TECAK LOGOAko značka TECAK sme na Slovenskom a Českom trhu pomerne známym hráčom, ktorý sa ako výrobca príslušenstva k záhradným jednonápravovým malotraktorom a kultivátorom prakticky zapísal do histórie. Príslušenstvo vyvíjame a vyrábame už od roku 1997, kedy sme ako úvodné produkty pustili do predaja kosačku RKT a vtedajší vozík PVT 400. Takmer okamžite po spustení predaja sme na základe ohlasov od predajcov začali s vývojom ďalších náradí ako napr. orací pluh, nastavovacie teleso a vyorávač. Momentálne sú naše výrobky obľúbeným produktom u mnohých predajcov na celom Slovensku. Vďaka niektorým veľkoobchodným odberateľom sa naše produkty dostávajú aj ďalej do Európy. Po rokoch intenzívneho vývoja dokážu zákazníci v záhrade používať naše príslušenstvo takmer ku každej činnosti pri obrábaní pôdy malotraktorom.