Neohodnotené

Pluh vyorávací na zemiaky VZ-1V 40x12

Vyorávaci pluh na zemiaky a podobné plodiny. Tento model pluhu je veľmi vhodným pomocníkom k Vášmu malotraktoru. Umožňuje Vám precízne vyorávanie zemiakov bez ich poškodenia. Vyorávanie s našim pluhom si určite vychválite, práca s ním je jednoduchá so skvelým výsledkom.

Zvarený do odolného celku
✅ Triediace hroty prečistia zemiaky
Rozmer upínania 40x12 - pre teleso VARI

 

Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: TK-018-000-
Značka: TECAK
109 € / ks
Kategória: MALOTRAKTOR
Hmotnosť: 9.4 kg
K malotraktorom: VARI
Použitie: Jeseň
Triedenie: Pluhy
PLUH VZ 1V
ZADARMOZADARMO

Pluh Vám podstatne zefektívni vyorávanie. S dvojkolesovým malotraktorom umožní presnejšie riadiť smer a polohu pluhu, vďaka tomu dokážete vyorať viac zemiakov ako s veľkým traktorom. Na upnutie vyorávača je potrebné nastavovacie teleso. V tomto prípade ide o pluh vhodný pre nastavovacie telesá s rozmerom úchytu 40x12mm, prakticky ide o NT značky VARI. Do nášho telesa ho nasunúť môžete, ale je potrebná redukčná podložka.

Rydlo a úchyt vyorávacie pluhu pre traktor VARI


Pluh má presne tvarované rydlo, ktoré zabraňuje poškodzovaniu zemiakov. Zemiaky teda nie sú obité a po správnom nastavení NT sa vyhnete aj prerezávaniu zemiakov. Triediace hroty zabezpečia oddelenie zemiakov od zeminy. Zemiaky sa vytiahnu na vrch, aby boli dobre viditeľné, tak ich budete výborne vidieť pri zbieraní.

 

Detailný záber rydla vyorávača VZ-1V

 

Vyorávací pluh TECAK za malotraktorom

 

Vodoznak TECAK LOGOAko značka TECAK sme na Slovenskom a Českom trhu pomerne známym hráčom, ktorý sa ako výrobca príslušenstva k záhradným jednonápravovým malotraktorom a kultivátorom prakticky zapísal do histórie. Príslušenstvo vyvíjame a vyrábame už od roku 1997, kedy sme ako úvodné produkty pustili do predaja kosačku RKT a vtedajší vozík PVT 400. Takmer okamžite po spustení predaja sme na základe ohlasov od predajcov začali s vývojom ďalších náradí ako napr. orací pluh, nastavovacie teleso a vyorávač. Momentálne sú naše výrobky obľúbeným produktom u mnohých predajcov na celom Slovensku. Vďaka niektorým veľkoobchodným odberateľom sa naše produkty dostávajú aj ďalej do Európy. Po rokoch intenzívneho vývoja dokážu zákazníci v záhrade používať naše príslušenstvo takmer ku každej činnosti pri obrábaní pôdy malotraktorom.