Neohodnotené

Pluh vyorávací na zemiaky VZ-1V 40x12

Vyorávaci pluh na zemiaky a podobné plodiny. Tento model pluhu je veľmi vhodným pomocníkom k Vášmu malotraktoru. Umožňuje Vám precízne vyorávanie zemiakov bez ich poškodenia. Vyorávanie s našim pluhom si určite vychválite, práca s ním je jednoduchá so skvelým výsledkom.

Zvarený do odolného celku
✅ Triediace hroty prečistia zemiaky
Rozmer upínania 40x12 - pre teleso VARI

 

Môžeme doručiť do:
6.7.2022
Skladom (2 ks)
Kód: TK-018-000-
Značka: TECAK
99 € / ks
Kategória: MALOTRAKTOR
Hmotnosť: 9.4 kg
K malotraktorom: VARI
Použitie: Jeseň
Triedenie: Pluhy

Pluh Vám podstatne zefektívni vyorávanie. S dvojkolesovým malotraktorom umožní presnejšie riadiť smer a polohu pluhu, vďaka tomu dokážete vyorať viac zemiakov ako s veľkým traktorom. Na upnutie vyorávača je potrebné nastavovacie teleso. V tomto prípade ide o pluh vhodný pre nastavovacie telesá s rozmerom úchytu 40x12mm, prakticky ide o NT značky VARI. Do nášho telesa ho nasunúť môžete, ale je potrebná redukčná podložka.

Rydlo a úchyt vyorávacie pluhu pre traktor VARI


Pluh má presne tvarované rydlo, ktoré zabraňuje poškodzovaniu zemiakov. Zemiaky teda nie sú obité a po správnom nastavení NT sa vyhnete aj prerezávaniu zemiakov. Triediace hroty zabezpečia oddelenie zemiakov od zeminy. Zemiaky sa vytiahnu na vrch, aby boli dobre viditeľné, tak ich budete výborne vidieť pri zbieraní.

 

Detailný záber rydla vyorávača VZ-1V

 

Vyorávací pluh TECAK za malotraktorom

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie