3 hodnotenia

Pluh orací 1-stranný PO-1L A 40x20 ĽAVÝ

Jednostranný orací pluh TECAK - ľavý. Výhodou je vymeniteľný lemeš, ktorý po opotrebovaní jednoducho odskrutkujete a využijete aj výškovo nastaviteľné krojidlo, ktoré uľahčuje námahu pri oraní.

✅ Hĺbka orby 20-25cm
✅ Úchyt s rozmerom 40x20mm
✅ Vymeniteľný lemeš
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: TK-011-002-
Značka: TECAK
99 € / ks
Kategória: MALOTRAKTOR
Hmotnosť: 11.5 kg
K malotraktorom: AGZAT
Ku kultivátorom: GUDE
Použitie: Jar, Jeseň
Triedenie: Pluhy
PO 1LA 1
ZADARMOZADARMO

Jednostranný orací pluh k dvojkolesovému malotraktoru. Puh je konštruovaný k nášmu nastavovaciemu telesu, úchyt má teda rozmer 40x20mm. Tento model zeminu otáča na ľavú stranu. Pluh je vybavený krojidlom, ktoré zeminu prereže, aby doska pluhu ľahko prevrátila pôdu.

Vymeniteľný lemeš a krojidlo na pluhoch TECAK


Výhodou je určite aj vymeniteľný lemeš, po jeho opotrebovaní ho dokážete odskrutkovať a vymeniť za nový. Prerezávacie krojidlo môžete výškovo nastaviť, v kombinácii s nastavovacím telesom teda máte možnosť presne vyladiť pluh pre čo najjednoduchšie oranie pôdy.

 

Ľavý orací pluh PO-1LA TECAK

 

Ľavý pluh spolu s traktorom AGZAT

 

Vodoznak TECAK LOGOAko značka TECAK sme na Slovenskom a Českom trhu pomerne známym hráčom, ktorý sa ako výrobca príslušenstva k záhradným jednonápravovým malotraktorom a kultivátorom prakticky zapísal do histórie. Príslušenstvo vyvíjame a vyrábame už od roku 1997, kedy sme ako úvodné produkty pustili do predaja kosačku RKT a vtedajší vozík PVT 400. Takmer okamžite po spustení predaja sme na základe ohlasov od predajcov začali s vývojom ďalších náradí ako napr. orací pluh, nastavovacie teleso a vyorávač. Momentálne sú naše výrobky obľúbeným produktom u mnohých predajcov na celom Slovensku. Vďaka niektorým veľkoobchodným odberateľom sa naše produkty dostávajú aj ďalej do Európy. Po rokoch intenzívneho vývoja dokážu zákazníci v záhrade používať naše príslušenstvo takmer ku každej činnosti pri obrábaní pôdy malotraktorom.