10 hodnotení

Pluh orací obracák PO-2 180° úchyt 40x20

Dvojstranný orací pluh PO-2 180°. Pluh, ktorý podstatne urýchli oranie a skvalitní výsledný efekt. Po prvom oraní zistíte, že úspora času je obrovská a zemina na správnom mieste.

✅ Hĺbka orby 20-25cm
✅ Úchyt s rozmerom 40x20mm
✅ Vymeniteľné lemeše a krojidlá
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: TK-014-000D
Značka: TECAK
249 € / ks
Kategória: MALOTRAKTOR
Hmotnosť: 24.55 kg
K malotraktorom: AGZAT, VARI
Ku kultivátorom: GUDE
Použitie: Jar, Jeseň
Triedenie: Pluhy
PO 2 180 1
ZADARMOZADARMO

Otáčací orací pluh TECAK PO-2 k dvojkolesovým malotraktorom. Pluh dokážete otočiť tak, aby tlačil zeminu na požadovanú stranu. Na konci poľa po otočení traktora jednoducho otočíte pluh a pokračujete v oraní. Je to obrovská úspora času, keďže nemusíte obchádzať celé pole.

 

Upevňovanie pluhu obracáku k traktorom AGZAT


Pluhy sú naproti sebe v 180° uhle, jeden z pluhov tak nepretŕča do strany a tým šetrí miesto napr. pri oraní tesne pri plote. Obracák má úchyt s rozmerom 40x20mm, viete ho používať s naším nastavovacím telesom, ktoré umožňuje presne nastaviť sklon pluhu pre čo najľahšiu prácu.

 

Krojidla a dosky pluhu vlastnej výroby


Oceníte vymeniteľný lemeš, po jeho opotrebovaní ho dokážete odskrutkovať a vymeniť za nový. Prerezávacie krojidlo je možné výškovo nastaviť. Každá strana má vlastný lemeš a krojidlo, ktoré sú kompatibilné aj s jednostrannými pluhmi TECAK.

 

Detailnejší náhľad otáčací pluh pripojený za AGZATom

 

Malotraktor agzat spoločne s otáčacím pluhom PO-2 180 TECAK

 

Vodoznak TECAK LOGOAko značka TECAK sme na Slovenskom a Českom trhu pomerne známym hráčom, ktorý sa ako výrobca príslušenstva k záhradným jednonápravovým malotraktorom a kultivátorom prakticky zapísal do histórie. Príslušenstvo vyvíjame a vyrábame už od roku 1997, kedy sme ako úvodné produkty pustili do predaja kosačku RKT a vtedajší vozík PVT 400. Takmer okamžite po spustení predaja sme na základe ohlasov od predajcov začali s vývojom ďalších náradí ako napr. orací pluh, nastavovacie teleso a vyorávač. Momentálne sú naše výrobky obľúbeným produktom u mnohých predajcov na celom Slovensku. Vďaka niektorým veľkoobchodným odberateľom sa naše produkty dostávajú aj ďalej do Európy. Po rokoch intenzívneho vývoja dokážu zákazníci v záhrade používať naše príslušenstvo takmer ku každej činnosti pri obrábaní pôdy malotraktorom.