Neohodnotené

Pluh orací 1-stranný PO-1 V 40X12 PRAVÝ

Jednostranný orací pluh VARI - pravý. Výhodou je vymeniteľný lemeš, ktorý po opotrebovaní vymeníte a oceníte aj nastaviteľné krojidlo, ktoré uľahčuje námahu pri oraní pôdy.

✅ Hĺbka orby 20-25cm
✅ Úchyt s rozmerom 40x12mm
✅ Vymeniteľný lemeš a krojidlo

 

Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: TK-011-1-0-
Značka: TECAK
99 € / ks
Kategória: MALOTRAKTOR
Hmotnosť: 11.5 kg
K malotraktorom: VARI
Použitie: Jar, Jeseň
Triedenie: Pluhy
PO 1V 1
ZADARMOZADARMO

Jednostranný pravý orací pluh VARI k dvojkolesovému malotraktoru. Pluh je konštruovaný k nastavovaciemu telesu VARI, rozmer úchytu je 40x12mm. Zeminu oráča na pravú stranu. Pluh je vybavený krojidlom, ktoré zeminu prereže tak, aby pluh ľahko prevrátil pôdu.

Upevňovanie oracieho pluhu k malotraktorom


Výhodou je vymeniteľný lemeš, ktorý po opotrebovaní dokážete odskrutkovať a vymeniť za nový. Krojidlo môžete výškovo nastaviť. Ukotvenie do závesu je jednoduché, postačuje ukotvenie pomocou bolcňa a závlačky.

 

Pluh upevnený za pomoci nastavovacieho telesa NT

 

Orací pluh TECAK s malotraktorom

 

Vodoznak TECAK LOGOAko značka TECAK sme na Slovenskom a Českom trhu pomerne známym hráčom, ktorý sa ako výrobca príslušenstva k záhradným jednonápravovým malotraktorom a kultivátorom prakticky zapísal do histórie. Príslušenstvo vyvíjame a vyrábame už od roku 1997, kedy sme ako úvodné produkty pustili do predaja kosačku RKT a vtedajší vozík PVT 400. Takmer okamžite po spustení predaja sme na základe ohlasov od predajcov začali s vývojom ďalších náradí ako napr. orací pluh, nastavovacie teleso a vyorávač. Momentálne sú naše výrobky obľúbeným produktom u mnohých predajcov na celom Slovensku. Vďaka niektorým veľkoobchodným odberateľom sa naše produkty dostávajú aj ďalej do Európy. Po rokoch intenzívneho vývoja dokážu zákazníci v záhrade používať naše príslušenstvo takmer ku každej činnosti pri obrábaní pôdy malotraktorom.