Neohodnotené

Malotraktor AGZAT PROFI DIF + RATO RV225 + Nastavovacie teleso ZDARMA

Jednonápravový malotraktor AGZAT s motorom RATO RV 225. Prevodovka AGZAT AGRO PROFI DIF s predným vývodovým hriadeľom a uzávierkou diferenciálu ovládanou z miesta obsluhy. Motorová jednotka RATO s výkonom 5,5 HP zvládne všetky požiadavky. Malotraktor AGZAT sa zmestí do malých záhrad, kde sa veľký traktor nedostane. Bez problémov s ním pripravíte pôdu pred sadením, vyoriete zemiaky a vozíkom povozíte náklad. Tento model traktora sa skladá z: Motor RATO RV 225 a Prevodovka AGZAT PROFI DIF.

Malotraktory dodávame výlučne v zloženom stave, plnohodnotne pripravené do prevádzky. V prípade dodania traktora vlastným rozvozom je samozrejmosťou aj výklad pre rýchlejšie zoznámenie sa so strojom.

✅ Krútiaci moment 12,5Nm hmotnosť 260 Kg
✅ Ovládanie uzávierky vlastnou pákou
✅ Kvalitná prevodovka a výkonný motor
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: MTDIFARATO
Značka: AGZAT
3 528 € / ks
Kategória: TECHNIKA
Hmotnosť: 260 kg
K malotraktorom: AGZAT
Použitie: Celoročne
Triedenie: Malotraktory

Mechanická, trojstupňová prevodovka so spiatočkou. Radenie prevodových stupňov je ručné - radiacou pákou. Rýchlosti však nie je možné radiť počas jazdy, pri radení musíte zastaviť. Spojenie prevodovky a hnacej jednotky je zabezpečené prostredníctvom bubnovej odstredivej spojky s priemerom bubna 120mm.

 

Uzávierka diferenciálu a predný vývodový hriadel

Tento model prevodovky taktiež diferenciál s mechanickou uzávierkou, ide o ovládaciu páku naviac, ktorou viete uzavrieť kolesá, aby traktor držal smer. Pri oraní sa nebudete musieť pre otočenie na konci poľa zohýnať ku kolesám na vypnutie a zapnutie uzávierky kolies. Má taktiež predný vývodový hriadeľ umožňujúci pripojenie prídavných zariadení, ktoré vyžadujú pohon, ako napr. obracačka sena.

Kolesa AGZAT a dodavane zavazia


Tento 4-taktný OHV motor Vám bude profesionálnym pomocníkom. Výkon motora je 4,0kW pri 3600 ot./min. Zdvihový objem valca je 223 cm3, vďaka čomu Vám motor poskytne 12,5 Nm krútiaci moment. Výstupný hriadeľ motora má priemer 22,2mm. Palivová nádrž má 1,6l. Motor je vzduchom chladený a mazanie je zaistené rozstrekom. Olej odporúčame vymeniť každú sezónu, použite štandardný olej pre záhradnú techniku SAE 30 (10W-30), objem olejovej nádržky je 0,6l. Motor je poháňaný čistým-neriedeným benzínom Natural 95/100.

 

Rukoväte MJ AGZAT