Neohodnotené

Malotraktor AGZAT PROFI DIF + KAWASAKI FJ180V + Nastavovacie teleso ZDARMA

Jednonápravový malotraktor AGZAT s motorom KAWASAKI FJ 180V. Prevodovka AGZAT PROFI DIF s predným vývodovým hriadeľom a uzávierkou diferenciálu ovládanou z miesta obsluhy. Motorová jednotka KAWASAKI s výkonom 4,7 HP je profi pomocníkom, ktorý Vám umožňuje pracovať v kopci. Traktor je vhodný do malých záhrad, kde sa veľký traktor nedostane. Hravo s ním pripravíte pôdu pred sadením, vyoriete zemiaky a vozíkom povozíte úrodu do pivnice. Tento model traktora sa skladá z: Motor KAWASAKI FJ 180 V a Prevodovka AGZAT PROFI DIF.

Malotraktory dodávame výlučne v zloženom stave, plnohodnotne pripravené do prevádzky. V prípade dodania traktora vlastným rozvozom je samozrejmosťou aj výklad pre rýchlejšie zoznámenie sa so strojom.

✅ Krútiaci moment 10,0Nm hmotnosť 264 Kg
✅ Ovládanie uzávierky vlastnou pákou
Vhodný pre používanie v kopci
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: MTDIFAKAWA
Značka: AGZAT
3 449 € / ks
Kategória: TECHNIKA
Hmotnosť: 264 kg
K malotraktorom: AGZAT
Použitie: Celoročne
Triedenie: Malotraktory
MT PROFI DIF KAWASAKI 1
Tip
ZADARMOZADARMO

Mechanická, trojstupňová prevodovka so spiatočkou. Radenie prevodových stupňov je ručné - radiacou pákou. Rýchlosti však nie je možné radiť počas jazdy, pri radení musíte zastaviť. Spojenie prevodovky a hnacej jednotky je zabezpečené prostredníctvom bubnovej odstredivej spojky s priemerom bubna 120mm.

 

Uzávierka diferenciálu a predný vývodový hriadel

Tento model prevodovky taktiež diferenciál s mechanickou uzávierkou, ide o ovládaciu páku naviac, ktorou viete uzavrieť kolesá, aby traktor držal smer. Pri oraní sa nebudete musieť pre otočenie na konci poľa zohýnať ku kolesám na vypnutie a zapnutie uzávierky kolies. Má taktiež predný vývodový hriadeľ umožňujúci pripojenie prídavných zariadení, ktoré vyžadujú pohon, ako napr. obracačka sena.

Kolesa AGZAT a dodavane zavazia


Tento 4-taktný OHV motor Vám bude profesionálnym pomocníkom. Výkon motora je 3,4kW pri 3600 ot./min. Zdvihový objem valca je 179 cm3, vďaka čomu Vám motor poskytne 10,0 Nm krútiaci moment. Výstupný hriadeľ motora je hrubší, má priemer 25mm, to zaisťuje lepšiu odolnosť. Palivová nádrž je o niečo väčšia, má 1,6l umožní Vám pracovať trocha dlhšie. Motor je vzduchom chladený a mazanie je zaistené rozstrekom. Motor má taktiež čerpadielko, ktoré pomáha pri mazaní a vďaka tomu Vám poskytne svahovú dostupnosť. Olej odporúčame vymeniť každú sezónu, použite štandardný olej pre záhradnú techniku SAE 30 (10W-30). Motor je poháňaný čistým-neriedeným benzínom Natural 95/100.

 

Rukoväte MJ AGZAT