Neohodnotené

Motorová jednotka KAWASAKI FJ 180V

Motorová jednotka od globálne známeho výrobcu KAWASAKI. 4-taktný motor FJ180V je k malotraktorom AGZAT v ponuke už niekoľko rokov. Tento motor je veľmi vhodnou alternatívou za 2-taktný motor. Motor kawasaki má nútené mazanie olejom, ktoré je potrebné pre prácu v teréne s trvalým náklonom. Štvortakt pracuje pri nižších otáčkach. Tieto motory dosahujú nižšiu spotrebu paliva a súčasne majú vyšší krútiaci moment, ktorý využijete napríklad pri oraní pôdy. Spolu s motorom je dodávaná aj spona motorovej jednotky.

✅ Roky predávaný model motora
Pomocné mazanie valca olejom
✅ Odstredivá spojka 120mm

 

Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: ZT-002-2-0-
Značka: AGZAT
750 € / ks
Kategória: TECHNIKA
Hmotnosť: 33 kg
K malotraktorom: AGZAT
Použitie: Celoročne
Triedenie: Motorové jednotky
MJ AGZAT KAWASAKI FJ 180V 1
ZADARMOZADARMO

Motorová jednotka KAWASAKI je vhodná ku všetkým verziám malotraktorov AGZAT, ktoré sú poháňané odstredivou spojkou s priemerom 120mm. Tento motor môžete používať taktiež na inom príslušenstve, ktoré využíva pohon motorom so spojkou 120 ako napríklad rotavátor, bubnová kosačka či drvič odpadu.

Rukoväte MJ AGZAT KAWASAKI


Tento 4-taktný OHV motor Vám bude profesionálnym pomocníkom. Výkon motora je 3,4kW pri 3600 ot./min. Zdvihový objem valca je 179 cm3, vďaka čomu Vám motor poskytne 10,0 Nm krútiaci moment. Výstupný hriadeľ motora je hrubší, má priemer 25mm, to zaisťuje lepšiu odolnosť. Palivová nádrž je o niečo väčšia, má 1,6l umožní Vám pracovať trocha dlhšie. Motor je vzduchom chladený a mazanie je zaistené rozstrekom. Motor má taktiež čerpadielko, ktoré pomáha pri mazaní a vďaka tomu Vám poskytne svahovú dostupnosť. Olej odporúčame vymeniť každú sezónu, použite štandardný olej pre záhradnú techniku SAE 30 (10W-30). Motor je poháňaný čistým-neriedeným benzínom Natural 95/100.

 

Motor agzat Kawasaki FJ180V a kosačka RKT 710

 

Motor agzat Kawasaki FJ180V a rotavátor