2 hodnotenia

Pluh vyorávací na zemiaky VZ-1A 40x20

Vyorávač na zemiaky TECAK. Tento pluh sa stal naozaj veľkým pomocníkom k malotraktorom. Umožňuje precízne vyorávanie zemiakov bez ich poškodenia. Zemiaky podhrabuje rydlom a následne vytriedi od zeminy. Zemiaky kvalitnejšie vyzbierate, pretože nie sú ďaleko od riadka a sú dobre viditeľné.

✅ Zvarený do odolného celku
Hroty triedia zemiaky
Rozmer upínania 40x20 - pre teleso AGZAT
Môžeme doručiť do:
31.5.2022
Skladom (3 ks)
Kód: TK-009-000-
Značka: TECAK
99 € / ks
Kategória: MALOTRAKTOR
Hmotnosť: 9.5 kg
K malotraktorom: AGZAT
Ku kultivátorom: GUDE
Použitie: Jeseň
Triedenie: Pluhy

V kombinácii s dvojkolesovým malotraktorom Vám náš pluh umožní oveľa presnejšie riadiť smer a polohu pluhu, takto dokážete vyorať viac zemiakov. Na to, aby ste k malotraktoru pripli vyorávač, je potrebné nastavovacie teleso. NT Vám umožňuje presné nastavenie sklonu pluhu, čo zefektívni a hlavne zjednoduší prácu.

Pripínanie vyorávacieho pluhu k traktorom


Pluh má úchyt s rozmerom 40x20mm. Úchyt je vhodný pre naše nastavovacie teleso. Úchyt je hrubší ako na pluhu k českému nastavovaciemu telesu, to zaisťuje lepšiu pevnosť a odolnosť. Pluh presne sadne do nastavovacieho telesa, aby bolo spojenie čím tuhšie. Na druhej strane, výmena a odistenie pluhu je riešené jednoduchým bolcňom a závlačkou.

 

Vyorávací pluh VZ-1A šetrný k zemiakom


Na pluhu je presne tvarované rydlo, to zabraňuje poškodzovaniu zemiakov, vyorané zemiaky teda nie sú obité. Pri správnom nastavení nastavovacieho telesa sa taktiež vyhnete prerezávaniu zemiakov. Triediace hroty zabezpečujú oddeľovanie zemiakov od zeminy. Vyorané zemiaky ostanú na vrchu, zemiaky sú dobre viditeľné a zber je jednoduchší.

 

Vyorávač 40x20 pre nastavocaie teleso TECAK

 

Agzat a vyorávač zemiakov TECAK

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie