Neohodnotené

Pluh orací obracák PO-2 90° úchyt 40x20

Otáčací orací pluh TECAK PO-2 90°. Pluh, ktorý podstatne urýchli oranie a skvalitní výsledný efekt. Hneď po prvom oraní zistíte že úspora času je obrovská a zeminu máte na požadovanom mieste.

✅ Hĺbka orby 20-25cm
✅ Úchyt s rozmerom 40x20mm
✅ Vymeniteľné lemeše a krojidlá

 

Môžeme doručiť do:
19.1.2022
Skladom (1 ks)
Kód: TK-014-00C
Značka: TECAK
199 € / ks
Kategória: MALOTRAKTOR
Hmotnosť: 24.55 kg
K malotraktorom: AGZAT, VARI
Ku kultivátorom: GUDE
Použitie: Jar, Jeseň
Triedenie: Pluhy
PO 2 90 1
ZADARMOZADARMO

Otáčací orací pluh TECAK PO-2 k dvojkolesovým malotraktorom. Pluh Vám umožňuje prispôsobenie tak aby otáčal zeminu na požadovanú stranu. Na konci poľa po otočení traktora jednoducho otočíte pluh a pokračujete v oraní. Je to obrovská úspora času, keďže nemusíte obchádzať celé pole alebo meniť pluh.

 


Pluhy sú uložené v 90° uhle, to zrýchľuje otáčanie. Jeden z pluhov mierne pretŕča mimo os kolesa, tento model teda odporúčame pre voľné pole bez blízkeho oplotenia. Obracák má úchyt s rozmerom 40x20mm, to umožňuje použitie s naším nastavovacím telesom, ktorým presne nastavíte sklon pluhu pre čo najpohodlnejšiu prácu.

 


Vymeniteľný lemeš po jeho opotrebovaní dokážete odskrutkovať a vymeniť za nový. Prerezávacie krojidlo môžete výškovo nastaviť. Každá strana má vlastný lemeš a krojidlo, ktoré sú kompatibilne aj s jednostrannými pluhmi TECAK.