Neohodnotené

Pluh orací obracák PO-2 90° úchyt 40x20

Otáčací orací pluh TECAK PO-2 90°. Pluh, ktorý podstatne urýchli oranie a skvalitní výsledný efekt. Hneď po prvom oraní zistíte, že úspora času je obrovská a zeminu máte na požadovanom mieste.

✅ Hĺbka orby 20-25cm
✅ Úchyt s rozmerom 40x20mm
✅ Vymeniteľné lemeše a krojidlá

 

Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: TK-014-00C
Značka: TECAK
249 € / ks
Kategória: MALOTRAKTOR
Hmotnosť: 24.55 kg
K malotraktorom: AGZAT, VARI
Ku kultivátorom: GUDE
Použitie: Jar, Jeseň
Triedenie: Pluhy
PO 2 90 1
ZADARMOZADARMO

Otáčací orací pluh TECAK PO-2 k dvojkolesovým malotraktorom. Pluh Vám umožňuje prispôsobenie tak, aby otáčal zeminu na požadovanú stranu. Na konci poľa po otočení traktora jednoducho otočíte pluh a pokračujete v oraní. Je to obrovská úspora času, keďže nemusíte obchádzať celé pole alebo meniť pluh.

 

Rozloženie a upevňovanie otáčacieho pluhu PO-2 90


Pluhy sú uložené v 90° uhle, to zrýchľuje otáčanie. Jeden z pluhov mierne pretŕča mimo os kolesa, tento model teda odporúčame pre voľné pole bez blízkeho oplotenia. Obracák má úchyt s rozmerom 40x20mm, to umožňuje použitie s naším nastavovacím telesom, s ktorým presne nastavíte sklon pluhu pre čo najpohodlnejšiu prácu.

 

Krojidla a dosky obracáku TECAK vlastnej výroby


Vymeniteľný lemeš po jeho opotrebovaní dokážete odskrutkovať a vymeniť za nový. Prerezávacie krojidlo môžete výškovo nastaviť. Každá strana má vlastný lemeš a krojidlo, ktoré sú kompatibilné aj s jednostrannými pluhmi TECAK.

 

Pluh obrácak PO-2 v detailnom zábere

 

Traktorček AGZAT pripravený na jesennú orbu

 

Vodoznak TECAK LOGOAko značka TECAK sme na Slovenskom a Českom trhu pomerne známym hráčom, ktorý sa ako výrobca príslušenstva k záhradným jednonápravovým malotraktorom a kultivátorom prakticky zapísal do histórie. Príslušenstvo vyvíjame a vyrábame už od roku 1997, kedy sme ako úvodné produkty pustili do predaja kosačku RKT a vtedajší vozík PVT 400. Takmer okamžite po spustení predaja sme na základe ohlasov od predajcov začali s vývojom ďalších náradí ako napr. orací pluh, nastavovacie teleso a vyorávač. Momentálne sú naše výrobky obľúbeným produktom u mnohých predajcov na celom Slovensku. Vďaka niektorým veľkoobchodným odberateľom sa naše produkty dostávajú aj ďalej do Európy. Po rokoch intenzívneho vývoja dokážu zákazníci v záhrade používať naše príslušenstvo takmer ku každej činnosti pri obrábaní pôdy malotraktorom.