Neohodnotené

Brány ťahané BT-800 do nast. telesa NT

Brány ťahané k malotraktorom upevníte pomocou nastavovacieho telesa. Umožní Vám to nastaviť správny sklon pri práci. Bránami môžete jemne prekypriť pôdu a rozbiť nežiaduce hrudy pôdy. Brány sú taktiež výborným pomocníkom v jeseni pri zbere suchého klíčia a zvyškov plodín, jednoducho ich vyťaháte na koniec poľa, odkiaľ ich pozbierate. Pôda zostane čistá, pripravená na jar.

✅ Brány so záberom 100cm
✅ Rozoberateľné
✅ Vymeniteľné hroty
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: TK-015-000-
Značka: TECAK
179 € / ks
Kategória: MALOTRAKTOR
Hmotnosť: 16.2 kg
K malotraktorom: AGZAT, VARI
Ku kultivátorom: GUDE, KF, Terra, VARI
Použitie: Jar, Jeseň
Triedenie: Úprava pôdy
BT800
ZADARMOZADARMO

Brány TECAK označované BT-800 sa stali obľúbeným pomocníkom záhradkárov. Sú vyvinuté pre dvojkolesové malotraktory AGZAT a VARI. Po menšej úprave ich určite budete schopný používať aj na konkurenčnom malotraktore inej značky. Brány odporúčame na rozbíjanie hlinených hrúd a zber suchého klíčia rastlín.

Brániky ťahanej brány BT-800


Konštrukcia je jednoduchá, brány sa skladajú z rámu, úchytu a bránikov. Celé je to maticami zmontované do jedného celku. Hroty je možné jednoducho uvoľniť kľúčom a vymeniť za nové. Na bránach sme použili 20 kusov ostrých hrotov, ktoré sa ľahko "zahryznú" do pôdy. Po bránení ostáva pôda prekyprená a bez nečistôt ako zvyšky rastlín.

 

Upevnenie brány ťahanej pomocou nastavovacieho telesa NT Tecak


Úchyt brány má rozmer 40x20mm. Brány k malotraktoru upevníte cez nastavovacie teleso. Vďaka tomu je montáž brán ozaj rýchla. Do nastavovacieho telesa ich pripevníte jedným bolcňom. Už len nastaviť požadovaný sklon a môžete začať.

 

Brány upevnené ako príslušenstvo malotraktora

 

Brány BT-800 za malotraktorom AGZAT

 

Vodoznak TECAK LOGOAko značka TECAK sme na Slovenskom a Českom trhu pomerne známym hráčom, ktorý sa ako výrobca príslušenstva k záhradným jednonápravovým malotraktorom a kultivátorom prakticky zapísal do histórie. Príslušenstvo vyvíjame a vyrábame už od roku 1997, kedy sme ako úvodné produkty pustili do predaja kosačku RKT a vtedajší vozík PVT 400. Takmer okamžite po spustení predaja sme na základe ohlasov od predajcov začali s vývojom ďalších náradí ako napr. orací pluh, nastavovacie teleso a vyorávač. Momentálne sú naše výrobky obľúbeným produktom u mnohých predajcov na celom Slovensku. Vďaka niektorým veľkoobchodným odberateľom sa naše produkty dostávajú aj ďalej do Európy. Po rokoch intenzívneho vývoja dokážu zákazníci v záhrade používať naše príslušenstvo takmer ku každej činnosti pri obrábaní pôdy malotraktorom.