Neohodnotené

Brány ťahané BT-800 do nast. telesa NT

Brány ťahané k malotraktorom upevníte pomocou nastavovacieho telesa. Umožní Vám to nastaviť správny sklon pri práci. Bránami môžete jemne prekypriť pôdu a rozbiť nežiaduce hrudy pôdy. Brány sú taktiež výborným pomocníkom v jeseni pri zbere suchého klíčia a zvyškov plodín, jednoducho ich vyťaháte na koniec poľa odkiaľ ich pozbierate, pôda ostane čistá, pripravená na jar.

✅ Brány so záberom 100cm
✅ Rozoberateľné
✅ Vymeniteľné hroty

 

Môžeme doručiť do:
1.12.2021
Skladom (2 ks)
Kód: TK-015-000-
Značka: TECAK
109 € / ks
Kategória: MALOTRAKTOR
Hmotnosť: 16.2 kg
K malotraktorom: AGZAT, VARI
Ku kultivátorom: GUDE, KF, Terra, VARI
Použitie: Jar, Jeseň
Triedenie: Úprava pôdy
BT800
Novinka

Brány TECAK označované BT-800 sa stali obľúbeným pomocníkom záhradkárov. Sú vyvinuté pre dvojkolesové malotraktory AGZAT a VARI. Po menšej úprave ich určite budete schopný používať aj na konkurenčnom malotraktore inej značky. Brány odporúčame na rozbíjanie hlinených hrúd a zber suchého klíčia rastlín.


Konštrukcia je jednoduchá, brány sa skladajú z rámu, úchytu a bránikov. Celé je to maticami zmontované do jedného celku. Hroty je možné jednoducho uvoľniť kľúčom a vymeniť za nové. Na bránach sme použili 20 kusov ostrých hrotov, ktoré sa ľahko "zahryznú" do pôdy. Po bránení ostáva pôda prekyprená a bez nečistôt ako zvyšky rastlín.

 


Úchyt brány má rozmer 40x20mm. Brány k malotraktoru upevníte cez nastavovacie teleso. Vďaka tomu je montáž brán ozaj rýchla. Do nastavovacieho telesa ich pripevníte jedným bolcňom. Už len nastaviť požadovaný sklon a môžete začať.