Neohodnotené

Brány ťahané BT-800 do nast. telesa NT

Brány ťahané k malotraktorom upevníte pomocou nastavovacieho telesa. Umožní Vám to nastaviť správny sklon pri práci. Bránami môžete jemne prekypriť pôdu a rozbiť nežiaduce hrudy pôdy. Brány sú taktiež výborným pomocníkom v jeseni pri zbere suchého klíčia a zvyškov plodín, jednoducho ich vyťaháte na koniec poľa, odkiaľ ich pozbierate. Pôda zostane čistá, pripravená na jar.

✅ Brány so záberom 100cm
✅ Rozoberateľné
✅ Vymeniteľné hroty
Môžeme doručiť do:
31.5.2022
Skladom (1 ks)
Kód: TK-015-000-
Značka: TECAK
179 € / ks
Kategória: MALOTRAKTOR
Hmotnosť: 16.2 kg
K malotraktorom: AGZAT, VARI
Ku kultivátorom: GUDE, KF, Terra, VARI
Použitie: Jar, Jeseň
Triedenie: Úprava pôdy
BT800
Novinka
ZADARMOZADARMO

Brány TECAK označované BT-800 sa stali obľúbeným pomocníkom záhradkárov. Sú vyvinuté pre dvojkolesové malotraktory AGZAT a VARI. Po menšej úprave ich určite budete schopný používať aj na konkurenčnom malotraktore inej značky. Brány odporúčame na rozbíjanie hlinených hrúd a zber suchého klíčia rastlín.

Brániky ťahanej brány BT-800


Konštrukcia je jednoduchá, brány sa skladajú z rámu, úchytu a bránikov. Celé je to maticami zmontované do jedného celku. Hroty je možné jednoducho uvoľniť kľúčom a vymeniť za nové. Na bránach sme použili 20 kusov ostrých hrotov, ktoré sa ľahko "zahryznú" do pôdy. Po bránení ostáva pôda prekyprená a bez nečistôt ako zvyšky rastlín.

 

Upevnenie brány ťahanej pomocou nastavovacieho telesa NT Tecak


Úchyt brány má rozmer 40x20mm. Brány k malotraktoru upevníte cez nastavovacie teleso. Vďaka tomu je montáž brán ozaj rýchla. Do nastavovacieho telesa ich pripevníte jedným bolcňom. Už len nastaviť požadovaný sklon a môžete začať.

 

Brány upevnené ako príslušenstvo malotraktora

 

Brány BT-800 za malotraktorom AGZAT

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie