Neohodnotené

Malotraktor AGZAT PROFI + KAWASAKI FJ180V + Nastavovacie teleso ZDARMA

Jednonápravový traktor AGZAT s motorom KAWASAKI FJ 180V. Prevodovka AGZAT PROFI bez predného vývodového hriadeľa a bez uzávierky diferenciálu. Motorová jednotka KAWASAKI s výkonom 4,7 HP je výborným pomocníkom, ktorý Vám umožňuje pracovať v kopci. AGZAT je vhodný do malých záhrad, kde sa väčšie traktory nedostanú. Pripravíte s ním pôdu pred sadením, vyoriete zemiaky a preveziete úrodu. Tento model traktora sa skladá z: Motor KAWASAKI FJ 180 V a Prevodovka AGZAT PROFI.

Malotraktory dodávame výlučne v zloženom stave, plnohodnotne pripravené do prevádzky. V prípade dodania traktora vlastným rozvozom je samozrejmosťou aj výklad pre rýchlejšie zoznámenie sa so strojom.

✅ Krútiaci moment 10,0Nm hmotnosť 249 Kg
✅ Kvalitný stroj s naozaj dlhou životnosťou
Vhodný pre používanie v kopci

 

Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: MTBPVHAKAWA
Značka: AGZAT
2 989 € / ks
Kategória: TECHNIKA
Hmotnosť: 249 kg
K malotraktorom: AGZAT
Použitie: Celoročne
Triedenie: Malotraktory
MT PROFI KAWASAKI 1
ZADARMOZADARMO

Mechanická, trojstupňová prevodovka so spiatočkou. Radenie prevodových stupňov je ručné - radiacou pákou. Rýchlosti však nie je možné radiť počas jazdy, pri radení musíte zastaviť. Spojenie prevodovky a hnacej jednotky je zabezpečené prostredníctvom bubnovej odstredivej spojky s priemerom bubna 120mm. Tento model nemá predný vývodový hriadeľ ani uzávierku diferenciálu. Uzávierka výrazne uľahčuje spôsob práce, zákazníkom vždy odporúčame kúpu druhej verzie AGZATU.

 

Os úchytu a rozmer uchytenia

Rýchlosť malotraktora AGZAT závisí od použitej motorovej jednotky. V tomto prípade je rýchlosť traktora pri prvom prevodovom stupni 2,6 km/h, pri druhom je to 4,9 km/h a pri treťom 10,0 km/h. Spiatočka pôjde rýchlosťou 1,6 km/h. Použité pneumatiky na prevodovke majú dezén pre čo najlepší záber pri práci, ich rozmer je 5,00-12 a priemer po nafúkaní je 535mm. Rozchod kolies je 62cm, vzdialenosť kolies z vnútornej strany je 49cm.

 

Kolesa AGZAT a dodavane zavazia


Tento 4-taktný OHV motor Vám bude profesionálnym pomocníkom. Výkon motora je 3,4kW pri 3600 ot./min. Zdvihový objem valca je 179 cm3, vďaka čomu Vám motor poskytne 10,0 Nm krútiaci moment. Výstupný hriadeľ motora je hrubší, má priemer 25mm, to zaisťuje lepšiu odolnosť. Palivová nádrž je o niečo väčšia, má 1,6l umožní Vám pracovať trocha dlhšie. Motor je vzduchom chladený a mazanie je zaistené rozstrekom. Motor má taktiež čerpadielko, ktoré pomáha pri mazaní a vďaka tomu Vám poskytne svahovú dostupnosť. Olej odporúčame vymeniť každú sezónu, použite štandardný olej pre záhradnú techniku SAE 30 (10W-30). Motor je poháňaný čistým-neriedeným benzínom Natural 95/100.

 

Rukoväte MJ AGZAT