2 hodnotenia

Oceľové terasové kreslo

Kovové kreslo je vďaka použitým materiálom veľmi pohodlné a ich mierna pružnosť zaisťuje príjemné prispôsobenie každej postave. Oblé tvary kresla zabraňujú otláčaniu a pocitu nepohodlia. Náš nábytok je určený pre vonkajšie využívanie v záhrade, no svoje miesto si určite nájde aj v interiéri. Všetky časti nášho záhradného setu sú ručne zvárané v našej kovovýrobe, ručíme za kvalitu a dlhoročnú funkčnosť.

✅ Konštrukcia z plného materiálu
✅ Dlhoročná životnosť
✅ Elegantný dizajn

Rozmery ZOBRAZIŤ ROZMERY

 

Môžeme doručiť do:
6.3.2024
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: TN-001-000-
Značka: TECAK
299 € / ks
Kategória: ZÁHRADNÝ NÁBYTOK
Hmotnosť: 28.8 kg
Triedenie: Sedačky

Hľadáte kvalitný záhradný nábytok, ktorým ohúrite každú návštevu? Ponúkame Vám oceľový nábytok z našej dielne. Na trh prichádzame s vlastným originálnym dizajnom. Veľkou výhodou je možnosť kúpy nábytku samostatne po jednom kuse, môžete si tak vyskladať set presne podľa vlastných predstáv.

Kreslo záhradného setu pri jazierku

Konštrukcia je z plného materiálu, ktorý zaisťuje pevnosť a dlhú trvácnosť. Povrch je ošetrený práškovou vypaľovacou farbou. Náš nábytok je ručne zváraný skúsenými zváračmi. Vďaka precíznej práci našich zamestnancov Vám vieme na každom z kresiel zaručiť vysokú kvalitu.

Kreslo a taburet s konferenčným stolíkom

Terasový set na trávniku pri chate

Vodoznak TECAK LOGOAko značka TECAK sme na Slovenskom a Českom trhu pomerne známym hráčom, ktorý sa ako výrobca príslušenstva k záhradným jednonápravovým malotraktorom a kultivátorom prakticky zapísal do histórie. Príslušenstvo vyvíjame a vyrábame už od roku 1997, kedy sme ako úvodné produkty pustili do predaja kosačku RKT a vtedajší vozík PVT 400. Takmer okamžite po spustení predaja sme na základe ohlasov od predajcov začali s vývojom ďalších náradí ako napr. orací pluh, nastavovacie teleso a vyorávač. Momentálne sú naše výrobky obľúbeným produktom u mnohých predajcov na celom Slovensku. Vďaka niektorým veľkoobchodným odberateľom sa naše produkty dostávajú aj ďalej do Európy. Po rokoch intenzívneho vývoja dokážu zákazníci v záhrade používať naše príslušenstvo takmer ku každej činnosti pri obrábaní pôdy malotraktorom.