2 hodnotenia

Oceľová terasová lavica

Portfólio moderného záhradného setu dopĺňa lavička. Lavica má rovnaký dizajn ako taburet, no je oveľa dlhšia. Je vhodná na sedenie pre troch ľudí. Moderný dizajn, ktorým nič nepokazíte, ba naopak oživí Vašu terasu v záhrade a spríjemní posedenie s priateľmi.

✅ Sedenie pre troch ľudí
✅ Šikovná manipulácia
✅ Moderný dizajn

Rozmery ZOBRAZIŤ ROZMERY

 

Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: TN-002-000-
Značka: TECAK
279 € / ks
Kategória: ZÁHRADNÝ NÁBYTOK
Hmotnosť: 26.8 kg
Triedenie: Sedačky

Máte záujem o ozaj kvalitný záhradný nábytok, ktorý každého ohúri? Do našej ponuky sme pridali oceľový nábytok z našej dielne. Na trh prichádzame s originálnym dizajnom, aký sa často nevidí. Zákazníkom ponúkame možnosť kúpy nábytku samostatne, viete si teda vyskladať set, ktorý Vám dokonale sadne.

Záhradný set s lavicou v interiéri

Konštrukcia nášho nábytku je z plného materiálu, ktorý zaisťuje pevnosť a dlhú trvácnosť. Povrch nábytku ošetrujeme práškovým náterom. Nábytok je ručne zváraný skúseným zamestnancom. Hlavne vďaka precíznej práci našich zamestnancov dokážeme zaručiť vysokú kvalitu.

 

Náš nábytok dokonale sadne na terasu, alebo priamo do záhrady na trávnik. Možnosť výberu jednotlivých prvkov otvára dvere aj do prevádzok reštaurácií a kaviarní, kde skvele zapasuje svojím dizajnom.

Nábytok TECAK v parku

Vodoznak TECAK LOGOAko značka TECAK sme na Slovenskom a Českom trhu pomerne známym hráčom, ktorý sa ako výrobca príslušenstva k záhradným jednonápravovým malotraktorom a kultivátorom prakticky zapísal do histórie. Príslušenstvo vyvíjame a vyrábame už od roku 1997, kedy sme ako úvodné produkty pustili do predaja kosačku RKT a vtedajší vozík PVT 400. Takmer okamžite po spustení predaja sme na základe ohlasov od predajcov začali s vývojom ďalších náradí ako napr. orací pluh, nastavovacie teleso a vyorávač. Momentálne sú naše výrobky obľúbeným produktom u mnohých predajcov na celom Slovensku. Vďaka niektorým veľkoobchodným odberateľom sa naše produkty dostávajú aj ďalej do Európy. Po rokoch intenzívneho vývoja dokážu zákazníci v záhrade používať naše príslušenstvo takmer ku každej činnosti pri obrábaní pôdy malotraktorom.