1 hodnotenie

Oceľový terasový taburet

Do Vášho nového záhradného setu si môžete kúpiť aj taburet. Menšia verzia pohodlného sedenia vyrobená z rovnakého materiálu ako zvyšok série. Taburetku môžete použiť aj ako konferenčný stolík ku kreslu. Taburetka bez operadla je omnoho ľahšia. Jej nižšia hmotnosť výrazne zľahčuje prípadnú manipuláciu. Použitím rovnakých materiálov ako na kresle sme zachovali kvalitu a pevnosť.

✅ Celokovová konštrukcia
✅ Ľahšia manipulácia
✅ Používanie aj ako stolík

Rozmery ZOBRAZIŤ ROZMERY

 

Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: TN-003-000-
Značka: TECAK
189 € / ks
Kategória: ZÁHRADNÝ NÁBYTOK
Hmotnosť: 13.2 kg
Triedenie: Sedačky, Stoly

Máte záujem o ozaj kvalitný záhradný nábytok, ktorý každého ohúri? Do našej ponuky sme pridali oceľový nábytok z našej dielne. Na trh prichádzame s originálnym dizajnom, aký sa často nevidí. Zákazníkom ponúkame možnosť kúpy nábytku samostatne, viete si teda vyskladať set, ktorý Vám dokonale sadne.

Oceľový taburet pri jazierku

Konštrukcia nášho nábytku je z plného materiálu, ktorý zaisťuje pevnosť a dlhú trvácnosť. Povrch nábytku ošetrujeme práškovým náterom. Nábytok je ručne zváraný skúsenými zváračmi. Hlavne vďaka precíznej práci našich zamestnancov dokážeme zaručiť vysokú kvalitu.

 

Náš nábytok dokonale sadne na terasu, alebo priamo do záhrady na trávnik. Možnosť výberu jednotlivých prvkov otvára dvere aj do prevádzok reštaurácií a kaviarní, kde skvele zapasuje svojím dizajnom.

Taburet a kreslá do záhrady

Taburet a kreslo v tieni pod stromom

Vodoznak TECAK LOGOAko značka TECAK sme na Slovenskom a Českom trhu pomerne známym hráčom, ktorý sa ako výrobca príslušenstva k záhradným jednonápravovým malotraktorom a kultivátorom prakticky zapísal do histórie. Príslušenstvo vyvíjame a vyrábame už od roku 1997, kedy sme ako úvodné produkty pustili do predaja kosačku RKT a vtedajší vozík PVT 400. Takmer okamžite po spustení predaja sme na základe ohlasov od predajcov začali s vývojom ďalších náradí ako napr. orací pluh, nastavovacie teleso a vyorávač. Momentálne sú naše výrobky obľúbeným produktom u mnohých predajcov na celom Slovensku. Vďaka niektorým veľkoobchodným odberateľom sa naše produkty dostávajú aj ďalej do Európy. Po rokoch intenzívneho vývoja dokážu zákazníci v záhrade používať naše príslušenstvo takmer ku každej činnosti pri obrábaní pôdy malotraktorom.