Neohodnotené

Prívesný vozík PVT-N Nebrzdený

Nebrzdený prívesný vozík je veľmi vhodným pomocníkom k traktorovým kosačkám a štvorkolkám. Samozrejme poslúži aj k inému stroju, ktorý má vlastné brzdy. Pri tomto type vozíka dávame možnosť zvoliť si rôzne šírky pneumatík podľa vlastného výberu. Taktiež máte možnosť vybrať si typ tiahla podľa toho, k akému stroju budete vozík pripájať. Na výber ponúkame klasické tiahlo na bolceň a žehličku pre upevnenie na guľu.

✅ Kompaktnejšie rozmery vozíka
✅ Na výber kolesá a tiahlo
✅ Nosnosť vozíka 400/500 Kg

 

Variant
TIahlo
Môžeme doručiť do:
29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: TK-005-301- TK-005-302- TK-005-303- TK-005-304- Zvoľte variant
Značka: TECAK
589 € / ks 599 € / ks 679 € / ks 699 € / ks od 589 € / ks
Kategória: MALOTRAKTOR
Použitie: Celoročne, Jar, Leto, Jeseň, Zima
Triedenie: Prívesné vozíky
VOZIK PVT N 1
Novinka
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO

Vnútorné rozmery ložnej plochy sú 93x117cm a výška bočníc je 25cm. Korba je upevnená na dvoch kolíkoch, ktoré zaisťujú vyklápanie. Na tomto vozíku je odnímateľná iba zadná bočnica. V prednej časti sa kasňa zaisťuje jedným bolcníkom so závlačkou pre rýchle odisťovanie pri vysýpaní materiálu.

 

Vyklapanie vozika a celkova dlzka

V tomto prípade sme sa rozhodli zákazníkom ponúknuť na výber tiahlo a kolesá podľa potreby. Vozík je vďaka tomu vhodný k malotraktorom, štvorkolkám, ale aj k záhradným traktorom a podobne. Tiahlo na kolík k malotraktoru upevňujete bolcňom s priemerom 16mm a tiahlo ku kosačkám je upevňované 12mm bolcňom.

Os a rozchod kolies

Na výber dávame zo štyroch druhov kolies, široké a úzke kolesá Vám ponúkajú rozdielnu nosnosť vozíka. Úzke kolesá 4x8 majú nosnosť 400kg a široké kolesá 16x6,5-8 navyšujú nosnosť vozíka na 500 Kg. Táto vlečka je postavená na rokmi overenom podvozku, ktorý používame aj na zvyšných našich prívesoch PVT.

 

Prives PVT-N spolu s AGZATOM

Vodoznak TECAK LOGOAko značka TECAK sme na Slovenskom a Českom trhu pomerne známym hráčom, ktorý sa ako výrobca príslušenstva k záhradným jednonápravovým malotraktorom a kultivátorom prakticky zapísal do histórie. Príslušenstvo vyvíjame a vyrábame už od roku 1997, kedy sme ako úvodné produkty pustili do predaja kosačku RKT a vtedajší vozík PVT 400. Takmer okamžite po spustení predaja sme na základe ohlasov od predajcov začali s vývojom ďalších náradí ako napr. orací pluh, nastavovacie teleso a vyorávač. Momentálne sú naše výrobky obľúbeným produktom u mnohých predajcov na celom Slovensku. Vďaka niektorým veľkoobchodným odberateľom sa naše produkty dostávajú aj ďalej do Európy. Po rokoch intenzívneho vývoja dokážu zákazníci v záhrade používať naše príslušenstvo takmer ku každej činnosti pri obrábaní pôdy malotraktorom.