Neohodnotené

Pasívny kultivátor, kombinátor KOMBI

Radličkový kultivátor TECAK našej výroby odporúčame používať v jari pred sadením. Pôdu prevzdušníte a prečistíte, prútový valec rozdrví hrudy. K malotraktoru ho upevníte veľmi jednoducho do závesu na bolceň

✅ Záber je 72cm
✅ Rozoberateľný na časti
✅ Využitie rámu a úchytov na inú prácu
Môžeme doručiť do:
1.12.2021
Skladom (2 ks)
Kód: TK-000-012-
Značka: TECAK
189 € / ks
Kategória: MALOTRAKTOR
Hmotnosť: 30 kg
K malotraktorom: AGZAT, VARI
Ku kultivátorom: GUDE, KF, Terra, VARI
Použitie: Jar
Triedenie: Úprava pôdy
KOMBI
Tip

Radličkový kyprič pôdy nazývaný KOMBINÁTOR. Záber kombinátora TECAK je 72cm a jeho skladba je naozaj jednoduchá. Skladá sa z univerzálneho rámu, šípových radličiek a prútového valca, celý je pospájaný úchytmi 30x10. Ak zvažujete kúpu nášho kypriča a niektoré časti už vlastníte, v našej ponuke môžete nájsť všetky časti zvlášť.


Na kypriči je osadených 5ks šípových radličiek, ktoré pôdu prekypria a vzadu osadený prútový valec rozdrví nežiaduce hrudy. Radličky taktiež vyťahajú korene z pôdy a zachytia suché klíčky. Kombinátor je veľmi vhodný pomocník na prípravu pôdy pred jarným sadením, pôda ostane po kyprení prečistená a prevzdušnená.

 

Kombinátor je zložený pomocou 7ks úchytov 30x10 a univerzálneho rámu, toto príslušenstvo viete použiť aj pri inej činnosti, napr. pri riadkovaní s hrobkovacími pluhmi pred sadením zemiakov. K malotraktoru upevníte kombinátor jednoducho pomocou bolcňa a závlačky do ťažného závesu.