Neohodnotené

Pasívny kultivátor, kombinátor KOMBI

Radličkový kultivátor TECAK našej výroby odporúčame používať v jari pred sadením. Pôdu prevzdušníte a prečistíte, prútový valec rozdrví hrudy. K malotraktoru ho upevníte veľmi jednoducho do závesu na bolceň

✅ Záber je 72cm
✅ Rozoberateľný na časti
✅ Využitie rámu a úchytov na inú prácu
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: TK-000-012-
Značka: TECAK
249 € / ks
Kategória: MALOTRAKTOR
Hmotnosť: 30 kg
K malotraktorom: AGZAT, VARI
Ku kultivátorom: GUDE, KF, Terra, VARI
Použitie: Jar
Triedenie: Úprava pôdy
KOMBI
Tip
ZADARMOZADARMO

Radličkový kyprič pôdy nazývaný KOMBINÁTOR. Záber kombinátora TECAK je 72cm a jeho skladba je naozaj jednoduchá. Skladá sa z univerzálneho rámu, šípových radličiek a prútového valca, celý je pospájaný úchytmi 30x10. Ak zvažujete kúpu nášho kypriča a niektoré časti už vlastníte, v našej ponuke môžete nájsť všetky časti zvlášť.

Prútový valec a kypriace radličky súčasťou kombinátora


Na kypriči je osadených 5ks šípových radličiek, ktoré pôdu prekypria a vzadu osadený prútový valec rozdrví nežiaduce hrudy. Radličky taktiež vyťahajú korene z pôdy a zachytia suché klíčky. Kombinátor je veľmi vhodný pomocník na prípravu pôdy pred jarným sadením, pôda ostane po kyprení prečistená a prevzdušnená.

 

Jednoduchá montáž pomocou úchytov a pripevnenie bolcňom

Kombinátor je zložený pomocou 7ks úchytov 30x10 a univerzálneho rámu, toto príslušenstvo viete použiť aj pri inej činnosti, napr. pri riadkovaní s hrobkovacími pluhmi pred sadením zemiakov. K malotraktoru upevníte kombinátor jednoducho pomocou bolcňa a závlačky do ťažného závesu.

 

Detailný náhľad na radličkový kyprič TECAK

 

Kyprič upevnený za malotraktorom AGZAT

 

Vodoznak TECAK LOGOAko značka TECAK sme na Slovenskom a Českom trhu pomerne známym hráčom, ktorý sa ako výrobca príslušenstva k záhradným jednonápravovým malotraktorom a kultivátorom prakticky zapísal do histórie. Príslušenstvo vyvíjame a vyrábame už od roku 1997, kedy sme ako úvodné produkty pustili do predaja kosačku RKT a vtedajší vozík PVT 400. Takmer okamžite po spustení predaja sme na základe ohlasov od predajcov začali s vývojom ďalších náradí ako napr. orací pluh, nastavovacie teleso a vyorávač. Momentálne sú naše výrobky obľúbeným produktom u mnohých predajcov na celom Slovensku. Vďaka niektorým veľkoobchodným odberateľom sa naše produkty dostávajú aj ďalej do Európy. Po rokoch intenzívneho vývoja dokážu zákazníci v záhrade používať naše príslušenstvo takmer ku každej činnosti pri obrábaní pôdy malotraktorom.