Neohodnotené

Pasívny kultivátor, kombinátor KOMBI

Radličkový kultivátor TECAK našej výroby odporúčame používať v jari pred sadením. Pôdu prevzdušníte a prečistíte, prútový valec rozdrví hrudy. K malotraktoru ho upevníte veľmi jednoducho do závesu na bolceň

✅ Záber je 72cm
✅ Rozoberateľný na časti
✅ Využitie rámu a úchytov na inú prácu
Môžeme doručiť do:
31.5.2022
Skladom (2 ks)
Kód: TK-000-012-
Značka: TECAK
239 € / ks
Kategória: MALOTRAKTOR
Hmotnosť: 30 kg
K malotraktorom: AGZAT, VARI
Ku kultivátorom: GUDE, KF, Terra, VARI
Použitie: Jar
Triedenie: Úprava pôdy
KOMBI
Tip
ZADARMOZADARMO

Radličkový kyprič pôdy nazývaný KOMBINÁTOR. Záber kombinátora TECAK je 72cm a jeho skladba je naozaj jednoduchá. Skladá sa z univerzálneho rámu, šípových radličiek a prútového valca, celý je pospájaný úchytmi 30x10. Ak zvažujete kúpu nášho kypriča a niektoré časti už vlastníte, v našej ponuke môžete nájsť všetky časti zvlášť.

Prútový valec a kypriace radličky súčasťou kombinátora


Na kypriči je osadených 5ks šípových radličiek, ktoré pôdu prekypria a vzadu osadený prútový valec rozdrví nežiaduce hrudy. Radličky taktiež vyťahajú korene z pôdy a zachytia suché klíčky. Kombinátor je veľmi vhodný pomocník na prípravu pôdy pred jarným sadením, pôda ostane po kyprení prečistená a prevzdušnená.

 

Jednoduchá montáž pomocou úchytov a pripevnenie bolcňom

Kombinátor je zložený pomocou 7ks úchytov 30x10 a univerzálneho rámu, toto príslušenstvo viete použiť aj pri inej činnosti, napr. pri riadkovaní s hrobkovacími pluhmi pred sadením zemiakov. K malotraktoru upevníte kombinátor jednoducho pomocou bolcňa a závlačky do ťažného závesu.

 

Detailný náhľad na radličkový kyprič TECAK

 

Kyprič upevnený za malotraktorom AGZAT

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie