2 hodnotenia

Úchyt príslušenstva k rámu UNI

Pomocou tohto úchytu prichytíte príslušenstvo k našim rámom. Úchytom pripevníte aj osypovacie pluhy k sadzaču zemiakov SZT-1. Tento úchyt má rozsah uchytenia 35mm (dĺžka voľnej časti závitnice). UNI v názve znamená, že tento úchyt je náhradou pre obe pevné úchyty 40x12 aj 30x10.

Šetrnejší k rámom
✅ Oporná platnička
Rozmer otvoru upínania 45x13mm

 

Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: TK-001-000-
Značka: TECAK
22 € / ks
Kategória: MALOTRAKTOR
Hmotnosť: 0.58 kg
K malotraktorom: AGZAT, VARI
Ku kultivátorom: GUDE, KF, Robix, Terra, VARI
Triedenie: Uchytenia

Úchyty použijete na upnutie osypovacích pluhov k rámu, alebo k nášmu sadzaču zemiakov. UNI úchyt je náhradou pevných úchytov 30x10 a 40x12, pripevniť dokážete obe tieto rozmery.

Úchyty UNI k rámu TECAK


Manipulácia a samotné upínanie s úchytom UNI je trocha komplikovanejšie, na druhej strane ukotvenie je pevnejšie, s dvoma skrutkami príslušenstvo drží lepšie. Oporná platnička taktiež chráni rám pred poškodením, opiera celou plochou, pri pevných úchytoch sa skrutka zvykne zaryť do rámu.

 

Upevňovanie osypovacích pluhov na rám

 

Upevnenie pasívnej plečky k rámu

 

Vodoznak TECAK LOGOAko značka TECAK sme na Slovenskom a Českom trhu pomerne známym hráčom, ktorý sa ako výrobca príslušenstva k záhradným jednonápravovým malotraktorom a kultivátorom prakticky zapísal do histórie. Príslušenstvo vyvíjame a vyrábame už od roku 1997, kedy sme ako úvodné produkty pustili do predaja kosačku RKT a vtedajší vozík PVT 400. Takmer okamžite po spustení predaja sme na základe ohlasov od predajcov začali s vývojom ďalších náradí ako napr. orací pluh, nastavovacie teleso a vyorávač. Momentálne sú naše výrobky obľúbeným produktom u mnohých predajcov na celom Slovensku. Vďaka niektorým veľkoobchodným odberateľom sa naše produkty dostávajú aj ďalej do Európy. Po rokoch intenzívneho vývoja dokážu zákazníci v záhrade používať naše príslušenstvo takmer ku každej činnosti pri obrábaní pôdy malotraktorom.