Neohodnotené

Úchyt príslušenstva k rámu 40x12

Pomocou tohto úchytu prichytíte príslušenstvo k rámom a úchytom pripevníte aj osypovací pluh k sadzaču SZT-1. Tento úchyt je pre stĺpicu s rozmerom 40x12mm, zvyčajne sú v nej vypálené drážky. Tento rozmer stĺpice sa často používa na kultivátoroch slovenskej výroby Technoplast AS-30.

✅ Vyrobený z jedného kusu
✅ Istiaca skrutka
Rozmer upínania 40x12
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: TK-001-000A
Značka: TECAK
15 € / ks
Kategória: MALOTRAKTOR
Hmotnosť: 0.55 kg
K malotraktorom: AGZAT, VARI
Ku kultivátorom: GUDE, KF, Robix, Terra, VARI
Triedenie: Uchytenia

Úchyty 40x12 použijete na upnutie osypovaciehu pluhu s drážkou k rámu, alebo nášmu sadzaču zemiakov SZT-1. Taktiež máme v ponuke plečku, ktorú vyrábame aj vo verzii so stĺpicou 40x12, takže ju môžete upnúť do rámu k AGZATU.

Pevné úchyty príslušenstva s presným rozmerom


Úchyt je potrebné nasunúť na príslušenstvo, následne ho z boka nasuňte na rám, vycentrujte polohu a dotiahnite skrutku na úchyte. Skrutka oprie o rám a príslušenstvo drží na mieste. Úchyty 40x12 a 30x10 sa v porovnaní s úchytom UNI upevňujú oveľa jednoduchšie.

 

Úchyt pevne pritiahne príslušenstvo k rámu

 

Osypováky pripevnené v ráme pripravené na riadkovanie pred sadením zemiakov

 

Vodoznak TECAK LOGOAko značka TECAK sme na Slovenskom a Českom trhu pomerne známym hráčom, ktorý sa ako výrobca príslušenstva k záhradným jednonápravovým malotraktorom a kultivátorom prakticky zapísal do histórie. Príslušenstvo vyvíjame a vyrábame už od roku 1997, kedy sme ako úvodné produkty pustili do predaja kosačku RKT a vtedajší vozík PVT 400. Takmer okamžite po spustení predaja sme na základe ohlasov od predajcov začali s vývojom ďalších náradí ako napr. orací pluh, nastavovacie teleso a vyorávač. Momentálne sú naše výrobky obľúbeným produktom u mnohých predajcov na celom Slovensku. Vďaka niektorým veľkoobchodným odberateľom sa naše produkty dostávajú aj ďalej do Európy. Po rokoch intenzívneho vývoja dokážu zákazníci v záhrade používať naše príslušenstvo takmer ku každej činnosti pri obrábaní pôdy malotraktorom.