9 hodnotení

Záves predný AGZAT

Vzhľadom na množstvo dopytov od zákazníkov sme do našej ponuky pridali predný úchyt príslušenstva na malotraktor AGZAT. Držiak Vám umožní upevňovanie príslušenstva na prednú časť malotraktora. Zákazníci ho najčastejšie vyhľadávajú v jari k sadeniu zemiakov, dokážu si tak veľmi efektívne uľahčiť prácu bez veľkých investícií.

✅ Rozšírenie využitia stroja
✅ Jednoduchá montáž cca 20min
✅ Zachovali sme použitie 33 kg závažia

 

Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: TK-063-000-
Značka: TECAK
33 € / ks
Kategória: MALOTRAKTOR
Hmotnosť: 1.6 kg
K malotraktorom: AGZAT
Použitie: Celoročne, Jar, Leto, Jeseň, Zima
Triedenie: Uchytenia
ÚCHYT PREDNÝ AGZAT 1
Novinka

Predný záves na traktor namontujete na držiak závaží v prednej časti stroja. Pre montáž je nutné do nosiča navŕtať dve diery M10,5. Následne držiak upevníte pomocou pribalených skrutiek. Vŕtanie zaberie cca 30min Vášho času, ďalšia montáž už bude jednoduchá, stačia dva vidlicové kľúče.

Montáž predného závesu na malotraktor AGZAT


Vďaka upevneniu vpredu dokážete v prekyprenej pôde za pomoci nosného rámu a dvoch osypovacích pluhov spraviť riadky pre zemiaky. Po rozmiestnení zemiakov do riadkov rozhrniete vzniknuté hrobky AGZATOM, aby ste zasypali zemiaky. Takto jednoducho môžete posadiť zemiaky takmer bez námahy.

 

Predný záves a riadkovač TECAK

Vodoznak TECAK LOGOAko značka TECAK sme na Slovenskom a Českom trhu pomerne známym hráčom, ktorý sa ako výrobca príslušenstva k záhradným jednonápravovým malotraktorom a kultivátorom prakticky zapísal do histórie. Príslušenstvo vyvíjame a vyrábame už od roku 1997, kedy sme ako úvodné produkty pustili do predaja kosačku RKT a vtedajší vozík PVT 400. Takmer okamžite po spustení predaja sme na základe ohlasov od predajcov začali s vývojom ďalších náradí ako napr. orací pluh, nastavovacie teleso a vyorávač. Momentálne sú naše výrobky obľúbeným produktom u mnohých predajcov na celom Slovensku. Vďaka niektorým veľkoobchodným odberateľom sa naše produkty dostávajú aj ďalej do Európy. Po rokoch intenzívneho vývoja dokážu zákazníci v záhrade používať naše príslušenstvo takmer ku každej činnosti pri obrábaní pôdy malotraktorom.