Neohodnotené

Nadstavba k prívesným vozíkom PVT

Prídavné bočnice na vozíky PVT 400 a PVT 500 značky TECAK Vám umožnia naložiť vozík oveľa vyššie. Dobré využitie nájdu hlavne u užívateľa, ktorý zvykne voziť ľahké, ale objemné veci ako je napr. seno, alebo lístie. Nadstavba je jednoducho rozoberateľná. Skladá sa z 3 častí, ktoré stačí napichnúť do pripravených otvorov na vozíku.

✅ Jednoduchá montáž
✅ Navýšenie na 60cm
✅ Ľahká a pevná konštrukcia
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: TK-005-001-
Značka: TECAK
199 € / ks
Kategória: MALOTRAKTOR
Hmotnosť: 8.6 kg
K malotraktorom: AGZAT, VARI
Ku kultivátorom: GUDE, KF, Robix, Terra, VARI
Použitie: Celoročne, Jar, Leto, Jeseň, Zima
Triedenie: Prívesné vozíky
NADSTAVBA
ZADARMOZADARMO

Navýšenie bočníc korby vozíka Vám rozšíri jeho využitie. Možnosť rozšírenia určite využijú napr. chovatelia, ktorí prevážajú seno k dobytku. Výborne poslúži aj pri prerezávke ovocných stromov či hrozna vo viniciach. Možností využitia je naozaj mnoho, kúpu nadstavby k Vášmu vozíku určite neoľutujete.

Montáž nadstavby na vozíky PVT Tecak


Montáž nadstavby na vozík je ozaj jednoduchá. Na vozíkoch nájdetepripravené otvory, kde nadstavba sadne; stačí nasunúť pravú aj ľavú bočnicu, následne ich prepojíte zadným čelom, ktoré pekne sadne na miesto a poistky na vrchu spoja a stužia bočnice dokopy.

 

Nadstavbová klietka osadená na vozíku PVT

 

Prídavné bočnice na vozíku PVT

 

Vodoznak TECAK LOGOAko značka TECAK sme na Slovenskom a Českom trhu pomerne známym hráčom, ktorý sa ako výrobca príslušenstva k záhradným jednonápravovým malotraktorom a kultivátorom prakticky zapísal do histórie. Príslušenstvo vyvíjame a vyrábame už od roku 1997, kedy sme ako úvodné produkty pustili do predaja kosačku RKT a vtedajší vozík PVT 400. Takmer okamžite po spustení predaja sme na základe ohlasov od predajcov začali s vývojom ďalších náradí ako napr. orací pluh, nastavovacie teleso a vyorávač. Momentálne sú naše výrobky obľúbeným produktom u mnohých predajcov na celom Slovensku. Vďaka niektorým veľkoobchodným odberateľom sa naše produkty dostávajú aj ďalej do Európy. Po rokoch intenzívneho vývoja dokážu zákazníci v záhrade používať naše príslušenstvo takmer ku každej činnosti pri obrábaní pôdy malotraktorom.