Neohodnotené

Nadstavba k prívesným vozíkom PVT

Prídavné bočnice na vozíky PVT 400 a PVT 500 značky TECAK Vám umožnia naložiť vozík oveľa vyššie. Dobré využitie nájdu hlavne u užívateľa, ktorý zvykne voziť ľahké, ale objemné veci ako je napr. seno, alebo lístie. Nadstavba je jednoducho rozoberateľná. Skladá sa z 3 častí, ktoré stačí napichnúť do pripravených otvorov na vozíku.

✅ Jednoduchá montáž
✅ Navýšenie na 60cm
✅ Ľahká a pevná konštrukcia
Môžeme doručiť do:
6.7.2022
Skladom (5 ks)
Kód: TK-005-001-
Značka: TECAK
199 € / ks
Kategória: MALOTRAKTOR
Hmotnosť: 8.6 kg
K malotraktorom: AGZAT, VARI
Ku kultivátorom: GUDE, KF, Robix, Terra, VARI
Použitie: Celoročne, Jar, Leto, Jeseň, Zima
Triedenie: Prívesné vozíky
NADSTAVBA
ZADARMOZADARMO

Navýšenie bočníc korby vozíka Vám rozšíri jeho využitie. Možnosť rozšírenia určite využijú napr. chovatelia, ktorí prevážajú seno k dobytku. Výborne poslúži aj pri prerezávke ovocných stromov či hrozna vo viniciach. Možností využitia je naozaj mnoho, kúpu nadstavby k Vášmu vozíku určite neoľutujete.

Montáž nadstavby na vozíky PVT Tecak


Montáž nadstavby na vozík je ozaj jednoduchá. Na vozíkoch nájdetepripravené otvory, kde nadstavba sadne; stačí nasunúť pravú aj ľavú bočnicu, následne ich prepojíte zadným čelom, ktoré pekne sadne na miesto a poistky na vrchu spoja a stužia bočnice dokopy.

 

Nadstavbová klietka osadená na vozíku PVT

 

Prídavné bočnice na vozíku PVT

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie