O firme

 
 
 
Úvod > O firme
 

28 úspešných rokov .. s Vami

 

Firma TECAK-KOVO v zime

História značky TECAK, resp. firmy TECAK-KOVO so sídlom vo Vranove nad Topľou siaha do roku 1991, kedy majiteľ Ing. Jozef Tecák, zásluhou dlhoročnej strojárenskej praxe, vlastných nápadov a odvahy, podpory rodiny a nadštandardných vzťahov so svojimi kamarátmi a spolupracovníkmi z predošlého zamestnania, založil strojárenskú firmu TECÁK-kovo, Ing. Jozef Tecák. Z počiatočnej orientácie na zámočnícko-montážne práce sa firma od roku 1997, kedy zároveň aj svoj počet zamestnancov z vtedy aktuálnych 200 znížila na stabilných 35, venuje svojmu odvtedy už tradičnému nosnému programu – malej záhradnej technike TECAK a jej neustálemu vývoju. Z dôvodov dlhoročnej kvalitnej praxe a spokojnosti zákazníkov, taktiež pre čo najvyššiu efektívnosť strojného parku a zamestnancov celoročne, sa firma plnohodnotne venuje aj technologickým oceľovým stavbám pre strojárenský a hutnícky priemysel.

V roku 2004 vzniká pod vedením Ing. Jozefa Tecáka strojárenská firma TECAK-KOVO, s.r.o. a nabieha na úspešne rozbehnutú „bežeckú dráhu“ tejto značky s cieľom minimálne rovnako kvalitne a stabilne pokračovať v rozbehnutej úspešnej firemnej stratégii – kvalitou, profesionálnym prístupom a vzťahmi založenými na vzájomnej obchodnej dôvere, konkurencieschopnou cenou a pro-zákazníckym prístupom budovať silu a možnosti značky TECAK-KOVO ako v oblasti malej záhradnej techniky, tak aj v ostatnej kovovýrobe na slovenskom a zahraničnom trhu.

Hlavnými trvalými prioritami firmy TECAK-KOVO, s.r.o. sú kvalita, cena a spokojnosť našich zákazníkov i obchodných partnerov a nepretržitá inovácia a vývoj kvalitných konkurencieschopných produktov. Sme otvorení budovaniu dobrých a trvalých obchodných vzťahov.

TECAK-KOVO, s.r.o.

 

 

 

 


 Náhľad do histórie:

 Výroba a montáž pre VSŽ Košice