Novinky

 
 
 
Úvod > Novinky
 

Ťažké kolesá s uzávierkou


Ťažké kolesá so závažím a uzávierkou pre rotavátory. Používame v kombinácii s prídavnou prevodovkou PTR-1, v prípade potreby terénu s orebnými návlekmi 4x8. Závažie navyše je možné dokúpiť.  

Pluh orací KF so samostatným krojidlom


Pluh orací k rotavátorom KF s nastavovacím adaptérom si už môžete vybrať s privareným krojidlom (PO-1 M KF) alebo so samostatným krojidlom (PO-1 MS KF).

Rotačná motorová kosačka RMKT Hana


Nová bubnová kosačka s motorom Briggs&Stratton. Kosačka výborne kosí, má menšie kolesá, výhodnú cenu.

Prívesný vozík PVT-500    


Nosnosť 500 kg. Široké kolesá. Koncom roka 2016 sme do výroby zaradili brzdený prívesný vozík PVT-500 s väčšou celkovou nosnosťou a so širokými fúkanými kolesami. Zachovali sme aj ostatný štandard našich prívesných vozíkov ako spevnené sklápacie bočnice, vyklápaciu korbu a nadstaviteľnosť vlečky. 

detail novinky

Sadzač zemiakov - úprava nádoby


Upravili sme nádobu na zemiaky, aby bola u všetkých typov sadzačov rovnaká. Vám sme zväčšili nádobu, nám zefektívnili výrobu.

detail novinky

Nadstavba PVT


K prívesným vozíkom TECAK ponúkame šikovnú kvalitnú Nadstavbu PVT. Ide o pevnú, ľahko zložiteľnú a skladnú kovovú konštrukciu. Úložný priestor zvýši o ďalších 30 cm.

detail novinky

Pluh orací obracací 90° a 180°


Prioritne pre nášho odberateľa ŠUPA sme pripravili do novej sezóny obracacie pluhy oracie s pootočením pluhov pri ich zámene o 90° a 180°.  

detail novinky

Rotavátory - opäť nové príslušenstvo 


V ponuke príslušenstva k rotavátorom nájdete upravené oracie pluhy k rotavátorom PO-1 Robix a PO-1 KF, radlicu na sneh R-800 k našej prevodovke - reduktoru PTR-1 a do výrobného programu sme zaradili oborávacie kolesá so 6-hranným hriadeľom ROK-6H.

detail novinky

Smyk S-1250


Zarovnajte si pred sadením a siatím pôdu našim novým smykom S-1250. Široký záber až 125 cm ušetrí čas, zároveň zvýši úrodnosť. 

detail novinky

Zdravý, hustý trávnik - s valcom a aerátorom


Zdravý a žiarivý trávnik sa stal súčasným trendom domácich dvorov, zadných záhrad a futbalových ihrísk. Pomôžete si aj s našim novým valcom trávnym so sedačkou VT-100 PLUS, ako aj s prevzdušňovačom A-100 jednoducho pripojiteľným priamo za valec. 

detail novinky