Novinky

 
 
 
Úvod > Novinky
 
Návleky 4x8

Návleky orebné 4x8


Návleky orebné pre pneumatiky 4,00x8 sme upravili podľa požiadaviek odberateľov. 
 

Návleky orebné 4x8 TK (väčší priemer pre pneu 4,00x8)
Návleky orebné 4x8 KF (menší priemer pre pneu 4,00x8)

Radlica na sneh R-800 pre rotavátory


Radlicu na sneh spolu s nosičom závažia a závažím k PTR-1 upíname k prevodovke - redukcii PTR-1 (namontovanej k prevodovke rotavátora). 
Radlicu chráni od zeme odolný gumený brit. Radlicu môžeme nastaviť výškovo a v 3 smeroch. Záber radlice je 80 cm.
 

Ťažké kolesá TK-1 s uzávierkou a závažím


Ťažké kolesá so závažím a uzávierkou pre rotavátory. Používame v kombinácii s prídavnou prevodovkou PTR-1, v prípade potreby terénu s orebnými návlekmi 4x8. Závažie navyše je možné dokúpiť.  

TK-1 KF (k spomaľovacej prevodovke typu KF)
TK-1 PTR (k spomaľovacej prevodovke PTR-1)

Pluh orací KF so samostatným krojidlom


Pluh orací k rotavátorom KF s nastavovacím adaptérom si už môžete vybrať s privareným krojidlom (PO-1 M KF) alebo so samostatným krojidlom (PO-1 MS KF).

Prívesný vozík PVT-500    


Nosnosť 500 kg. Široké kolesá. Koncom roka 2016 sme do výroby zaradili brzdený prívesný vozík PVT-500 s väčšou celkovou nosnosťou a so širokými fúkanými kolesami. Zachovali sme aj ostatný štandard našich prívesných vozíkov ako spevnené sklápacie bočnice, vyklápaciu korbu a nadstaviteľnosť vlečky. 

detail novinky

Sadzač zemiakov - úprava nádoby


Upravili sme nádobu na zemiaky, aby bola u všetkých typov sadzačov rovnaká. Vám sme zväčšili nádobu, nám zefektívnili výrobu.

detail novinky

Nadstavba PVT


K prívesným vozíkom TECAK ponúkame šikovnú kvalitnú Nadstavbu PVT. Ide o pevnú, ľahko zložiteľnú a skladnú kovovú konštrukciu. Úložný priestor zvýši o ďalších 30 cm.

detail novinky

Pluh orací obracací 90° a 180°


Prioritne pre nášho odberateľa ŠUPA sme pripravili do novej sezóny obracacie pluhy oracie s pootočením pluhov pri ich zámene o 90° a 180°.  

detail novinky

Rotavátory - opäť nové príslušenstvo 


V ponuke príslušenstva k rotavátorom nájdete upravené oracie pluhy k rotavátorom PO-1 Robix a PO-1 KF, radlicu na sneh R-800 k našej prevodovke - reduktoru PTR-1 a do výrobného programu sme zaradili oborávacie kolesá so 6-hranným hriadeľom ROK-6H.

detail novinky

Smyk S-1250


Zarovnajte si pred sadením a siatím pôdu našim novým smykom S-1250. Široký záber až 125 cm ušetrí čas, zároveň zvýši úrodnosť. 

detail novinky

Zdravý, hustý trávnik - s valcom a aerátorom


Zdravý a žiarivý trávnik sa stal súčasným trendom domácich dvorov, zadných záhrad a futbalových ihrísk. Pomôžete si aj s našim novým valcom trávnym so sedačkou VT-100 PLUS, ako aj s prevzdušňovačom A-100 jednoducho pripojiteľným priamo za valec. 

detail novinky